En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Göktürk Okulları

GÖKTÜRK 05.02.2020, 23:18

Göktürk Okulları

Göktürk Okulları, 15 yıllık eğitim geçmişiyle 7 yıldır Göktürk, Kemerburgaz bölgesinde eğitim sektöründe hizmet vermektedir.

Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, aile değerlerine uyan, akademik ve sosyal alanda eş zamanlı gelişimi hedefleyen bir okul olan Göktürk Okulları, eğitim sektöründe öncü konumda olan butik bir özel okuldur.

Göktürk Okulları; 1200 m² kapalı, 1000 m² yeşil alanı ile çocuklarımız düşünülerek onlar için tasarlanmış, eğitim teknolojisinde öncü ve yetkin bir okuldur. Anaokulu ve ilkokul olarak biricik öğrencilerimizin ve siz değerli velilerimizin hizmetindedir.

Göktürk Okulları

Göktürk Okulları olarak amacımız;

Sorgulayan, sosyal, başarılı, ahlaklı ve vicdanlı, iyi insanlar yetiştirmektir. Akademik büyümenin yanı sıra ruhsal büyümeyi de hedeflemektedir.

Geleceği emanet ettiğimiz çocuklarımızın hayatında önemli bir yeri olan 3-6 ve 7-10 yaş döneminde; güven içerisinde, iyi koşullarda, yetkin eğitmenlerle ve kaliteli bir eğitimle geçirmesi geleceğe tuttuğumuz ışıktır.

Göktürk Okulları’nda anaokulu ve ilkokul eğitimi almış “Dünya Vatandaşı” olarak yetişmiş tüm çocuklarımızı uluslararası platformlarda önemli başarılara imza atması dileklerimizle…

Telefon : 0542 894 18 95
Telefon : 0212 227 64 25

Adres : Mithatpaşa Mah. Serin Çıkmazı Sok.C Blok Apt. No:4 Göktürk / İSTANBUL

Daha fazla bilgi için : www.gokturkokullari.com.tr

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@