Göktürk İşitme Cihazları ve Odyoloji Merkezi - Odyolog Onur ESEN

Göktürk İşitme Cihazları olarak hayatınıza konfor ve kalite katmak İçin varız.  Göktürk İşitme Cihazları olarak bu yola “kaliteli ve doğru hizmet ” misyonu  ile çıktık ve işitme sağlığı konusunda uzman, odyolog kadromuz ile sizlere  daha iyi bir hizmet vermek istiyoruz. Kliniğimizde ki işlemleriniz Odyolog  Onur Esen tarafından takip edilir. Gerekli işitme değerlendirmelerinizi  yaparak çıkan sonuca göre sizleri detaylıca bilgilendirir ve gerekli işlemleri  büyük bir titizlikle uygularız.  

ODYOLOG ONUR ESEN KİMDİR? 

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü  mezunuyum. Kendi isteğim ve rızam ile İstanbul Aydın Üniversitesi  Odyometri bölümünü seçtim. Bu bölümü başarıyla tamamladıktan hemen  sonra ise Biruni Üniversitesi Odyoloji alanına, DGS(Dikey Geçiş Sınavı)  sınavında başarılı olarak geçiş yapma hakkını kazandım. Okuduğum  okullardan edindiğim bilgileri de mezun olmadan başladığım gönüllü staj  zamanlarımda uygulama fırsatım oldu. Hemen mezun olduktan sonra da  SİSER firmasında göreve başladım. Şubelerde çalıştığım 7 aylık süreç  sonunda ise Ear-Technic firmasında Marmara Bölge Satış ve Eğitim Müdürü  görevine yükseldim. Bu süreçte çeşitli işitme merkezlerine ve çeşitli  kongrelerde öğrencilere eğitimler verdik. Yaklaşık 2.5 yıllık süreç sonunda ise  hayallerimizin peşinden gitmek adına ani bir karar ile işimden dostane bir  şekilde ayrılarak Göktürk İşitme Cihazları Merkezini kurdum. Burada ki  misyonum her ne olursa olsun kaliteden ve doğru hizmeti her danışan insana  sunmak ve uygulamak diyebilirim. Kendi vizyonumdan öte kliniğimizin  vizyonu ise İstanbul’da ve sonra Türkiye’de seçkin bir odyoloji kliniği olarak  tüm bize danışan insanlara destek olabilmek ve hayatlarına pozitif anlamda  dokunabilmektir.  

gokturk_isitme_cihazlari_onur_esen_1

HİZMETLERİMİZ NELERDİR? 

İşitme sağlığı üzerine hemen hemen her konuda hizmet vermeye çalışıyoruz.  Bu doğrultuda sadece işitme cihazı satışı ve uygulamasının dışında biz  custom yanı kişiye özel kulak tıkaçları, müzisyenlerimiz ve sanatçılarımız için  custom in Ear Monitor kulaklıklar, kulak çınlaması (Tinnitus) testini ve  terapisini yaptığımız gibi bireysel işitme testlerini de kliniğimizde olması  gereken profesyonel bir şekilde uyguluyoruz. Çok yakında diğer odyolojik  test ekipmanları ile de kliniğimize eklemeler yapacağız. En büyük amacımız,  gelen hasta işitme sağlığı üzerine her konuda istediğini burada bulması ve o  hizmeti profesyonel bir şekilde almasıdır.   Aslında biz bir işitme merkezinden daha öte odyoloji kliniğiyiz. Bu kapsamda  kliniğimizde, yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerimizi profesyonel bir bakış  açısıyla uyguluyoruz. Özellikle de kulak çınlaması (Tinnitus) olan hastalarımızı  kliniğimize bekleriz. 

gokturk_isitme_cihazlari_onur_esen_3

PEKİ NEDEN BİZ? 

Başta da bahsettiğimiz gibi amacımız olması gereken kaliteli ve doğru  hizmeti sağlayabilmektir. Bu amaçla bize danışan her bir hastamıza sırasıyla  otoskopik muayene ve akabinde saf ses işitme testi yaparak genel işitme  değerlendirmesini yapıyoruz. Bu veriler ışığında da anormal bir durum  saptanmışsa alanında uzman bir KBB hekimine danışmasını ya da işitme  kaybı saptanmışsa da kendisine objektif bir uygulama olan REM testi  eşliğinde işitme cihazı uygulamasını yapıyoruz. Bu kapsamda alanında uzman  bir odyolog olarak sizlere profesyonel bir şekilde destek olmak başlıca  amacımız olması bile “neden biz?” sorusunun cevabı sayılabilir.  

Sizleri de bu deneyime davet ediyoruz. 

gokturk_isitme_cihazlari_onur_esen_4

“SESLERİN DEĞERİNİ BİL, YAŞAMIN RİTMİNİ YAKALA!” 

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz? 

Bizlere aşağıda ki sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden  ulaşabildiğiniz gibi sabit hattımızdan ve cep telefonumuzdan da  ulaşabilirsiniz. 

gokturk_isitme_cihazlari_onur_esen_2

Mesai saatlerimiz ise; 
Pazartesi - Cuma (09.00-18.30) 
Cumartesi (09.00-16.30)  Kliniğimize gelmeden önce arayarak randevu almayı unutmayınız. 

Adres: Göktürk Mahallesi Belediye Caddesi No:16/5 Göktürk - Eyüpsultan / İSTANBUL
Web: www.gokturkisitme.com.tr
Telefon: 0530 383 75 10

Sosyal Medya: 
instagram.com/gokturkisitme

linkedin.com/in/onuresen732

facebook.com/gokturkisitme
 

gokturk_isitme_cihazlari_onur_esen_5

Editör: Kenan Yılmaz