Son dönemlerde yatırım amaçlı satın alımlar ve satışlar oldukça artmış durumda. Söz konusu bölgedeki hareketlilik özellikle yeni yatırımcıların dikkatini çekmekte.

Piyasa açısından daha hareketli olmaya başlayan bölge Göktürk satılık villa arayışında olanlar için de fırsat niteliğinde geri dönüşler sağlıyor. Satılık villa ilanlarına artan talep ile birlikte satışa giren villa ilanları da aynı oranda artış gösteriyor.

Göktürk emlak piyasası özellikle son dönemlerindeki artışı ile birlikte geçmiş zamandaki durağan döneminden kurtularak daha hareketli bir piyasaya sahip olmaya başlıyor. Sadece satıcılar için değil alıcılar için de aynı oranda hareketlilik sağlaması da önemli bir etken.

Göktürk'teki Konut Fiyatlarında Son Dönemde Hangi Değişiklikler Gözlemleniyor?

Göktürk bölgesi son dönemde yaşadığı değişiklikler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle piyasadaki arz ve talep dengesindeki artışın dikkat çekici olduğunu dile getirmekte fayda var.

·        Kira fiyatlarının artışı,

·        Emlak fiyatlarındaki artış,

·        Arz ve talepteki artış.

Daha kısa sürede geri dönüş sağlayan amortisman olanaklarını da yanında getirmekte. Lüks konut arayışının arttığı son dönemlerde Göktürk bölgesinin sağladığı üstün performansı yatırım konusunda kartların yeniden dağıtılmasına neden oluyor.

Göktürk’teki en iyi emlak şirketi ile çalışarak güncel ilanlara ulaşmak, sizler için en doğru yatırım alanını bulmak için Mood Real Estate web sitesindeki ilanları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sürekli olarak güncel ve uygun fiyatlı ilanlarımız sayesinde yatırım konusundaki ilk adımlarınızı Göktürk bölgesindeki güvenilir alanlarda atabilirsiniz.

Konut pazarındaki hareketliliği kolay şekilde yakalamak için alanında uzman emlak danışmanlarından destek almanız her zaman en doğru sonucu verecektir.

Mood Real Estate ile Göktürk'te Fırsat Lüks Konutlara Ulaşın!

Uygun fiyatlandırma aralığından satın alabileceğiniz yatırımlık villalar kısa, orta ve uzun vadede sağladığı fiyat artış oranlarının yanı sıra kira getirileri sayesinde amortisman ücretleri ile de fayda sağlamaktadır.

Göktürk satılık villa ilanları da söz konusu kârı sağlayan ve dikkat çeken ilanlar olarak karşımıza çıkmakta.

·        Daha düşük maliyetlerle yatırım yapma fırsatı,

·        Kaliteli konutlara piyasa altında kalan fiyatlandırmalardan erişim,

·        Gelecek vaat eden bölgelerden satın alım,

·        Kısa süre ve orta süre içerisinde kâr marjını arttırmak için.

Fırsat lüks konutların değerlendirilmesi oldukça önemlidir. Mood Real Estate olarak sizlere her daim fırsat niteliğinde konut imkanları sunmaktayız. Göktürk emlak şirketi olarak öne çıkan şirketimiz neredeyse her bütçe için uygun olan yatırımlık konut ilanları sayesinde yatırım konusundaki ilk adımlarınızı oldukça sağlam ve kâr oranı yüksek olacak şekilde atmanızı sağlamaktadır.

Göktürk'te Lüks Konut Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Sadece Göktürk bölgesi için değil İstanbul ve Türkiye çevresinde yatırım amaçlı ya da yaşama amaçlı lüks konut satın almadan önce pek çok bilinmesi gereken nokta bulunmaktadır.

Söz konusu bilinmesi gerekenler doğru yatırım yapmanızın yanı sıra gelecekte kâr marjınızın beklenenin üzerinde olmasını da sağlamaktadır. Göktürk lüks konut ilanları listesini incelerken bütçenize uygun olmalarının yanı sıra yatırım planlarınızı da karşılıyor olması oldukça önemlidir.

Genel olarak dikkat edilmesi gerekenlere göz atacak olursak karşımıza çıkacak liste şu şekilde olacaktır:

·        İnşaat Kalitesi: Satın alınan konutun gelecekte yaşayabileceği sorunların önceden tahmin edilmesini sağlar, kaliteli malzemeden üretilmiş olan konutların gelecekte aldığınız fiyattan daha yüksek fiyata satılmasını sağlar.

·        Gelecek Vaat Edip Etmediği: Özellikle yatırım amaçlı konut satın alımı gerçekleştirmek istiyorsanız söz konusu bölgenin gelecekte yatırım alıp almayacağını göz önünde bulundurmalısınız. Yatırım alacak olan bölgeler kısa sürede ciddi kâr oranlarına ulaşabilmektedir.

·        Prestij ve Yüksek Yaşam Kalitesi: Özellikle aile ile yaşanabilecek lüks konutlar göz önünde bulundurulduğunda prestij ve yaşam kalitesinin önemi öne çıkmaktadır.

·        Sosyal Çevre: Çevrenizde veya internette sıklıkla gördüğünüz Göktürk lüks konut ilanları listesinin fiyatlandırmasını, doğrudan etkileyen bir başka faktör ise sosyal çevredir. Özelikle merkezi konumlara yakın olan ve sosyal açıdan zengin olan bölgeler fiyatlandırma konusunda hızlı artık göstermesi ile dikkat çeker.

Tüm bu dikkat edilmesi gerekenlerin yanı sıra kira getirisi ile kâr elde etmeyi düşünüyorsanız amortisman oranlarını da göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Kısa dönemlik amortisman imkanları sunan bölgeler sıkça tercih edilmesinin yanı sıra kısa dönem içerisinde yatırım oranlarınızı arttırmanızı ve farklı alanlara yönelmenizi de sağlayabilir.

Göktürk'teki İyi Emlak Şirketi | Mood Real Estate

Göktürk emlak şirketi ile anlaşarak satın alım gerçekleştirmek hem yaşam kaliteniz hem de yatırım amaçlı ayırdığınız miktarların kâr elde etmesine neden olacaktır.

Mood Real Estate olarak bölgedeki en iyi yatırım şirketi olarak öne çıkmaktayız. Alanında uzman olan çalışanlarımızın yanı sıra lüks konut listelerimiz ile sizleri gerçek kâra götüren ilanlara ev sahipliği yapmaktayız.

·        Lüks konutlar,

·        Lüks villalar,

·        Lüks daireler,

·        Yatırımlık konutlar,

·        Yatırımlık villalar,

·        Yatırımlık daireler.

Gibi ilgi çeken, planlarınıza en uygun şekilde ilerleyen ilanlara ev sahipliği yapmakla birlikte 1999 yılından günümüze uzanan tecrübemiz sayesinde en kaliteli gayrimenkul danışmanlığını da sunarız.

Mood Real Estate web sitemizi ziyaret ederek yatırım planlarınıza yön verebilir, kısa amortisman sürelerine sahip olan yatırımlık daireler ile kısa sürede kâr elde edebilirsiniz.

·        360° Sanal tur imkanları,

·        Drone ve Gimbal ile profesyonel çekimler,

·        3D Render hizmetleri,

·        Sosyal medya çalışmaları,

·        Profesyonel danışma hizmetleri,

·        Geniş kapsama haritası.

İle birlikte yatırımlık bölge bulmanın yanı sıra elinizdeki konutları da kolay bir şekilde satabilirsiniz.

Profesyonel reklam hizmetimiz ile birlikte sizlere en kısa sürede aradığınız müşteriyi ve/veya kiracıyı bulabiliriz.

Editör: Seopx Seopx