Fon perde renkleri ve modelleri, yaşam alanlarımızda özgün bir boyutta yer alır. Perde Outlet ile siz de yeni ve güncel modellere göz atın!

Perde kullanımı, yaşam alanlarımız içerisinde ihtiyaç genelinde yaygındır. Özellikle ev ortamı içerisinde her odada perde kullanımı gerçekleşir. Perdeler kendi bünyesinde çeşitlere ve modellere ayrıştığı için de doğru bir seçim yapmak çok önemlidir.

Birbirinden farklı renk ve modelleri bir arada görebileceğiniz Perde Outlet ile dekorasyona yeni bir soluk getirebilirsiniz. Perdeler dekorasyona büyük ölçüde katkı sağlamalarının yanı sıra, güneş ışığını filtreleme ve mahremiyeti sağlama adına da rol oynarlar.

Fon Perde Modelleri Nasıl Seçilir?

Fon perde modelleri ve çeşitleri arasından bir seçim yapmak zorlayıcı olabilir. Birçok çeşit aklınızı karıştırabileceği gibi birbirinden farklı dekorasyon stiline de yatkınlığınızı değiştirir. Fakat ne istediğinize karar vermek için öncelikle Perde Outlet ürünlerine göz atmanız fayda sağlayacaktır.

Perde çeşitlerimiz ve modellerimize baktığınızda birbirinden farklı renk ile birbirinden farklı fon modelini göreceksiniz. Kendi alanınıza en çok uyum sağlayacak perdeyi seçmek de çok önemlidir.

Perde, alanınız darsa daha geniş bir görünüme destek vermelidir. Dar alanlarda açık renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Model seçiminde bir diğer dikkat edeceğiniz temel unsur ise alan içerisindeki genişlikten ziyade, eşya kullanımıdır.

Mobilyalar, eşyalar, dekor ürünleri, duvar ve zemin rengi çok önemlidir. Halı da yine perde ile uyum içinde olması gereken unsurlardandır. Perdenizi tercih ederken model uyumunun yanı sıra renkler arasında da bir ahenk yakalamanız gerekir.

1- Salon Fon Perdeleri

Fon perde aksesuarları ile de kombinlenerek kullanılabilir. Aksesuarlar modelde eksik gördüğünüzde veya kendi tarzınıza yönelik katkıda bulunmak istediğinizde işe yarayacaktır. Salon içerisinde birçok perde aksesuarını fon üzerinde kullanabilirsiniz.

Ortamı biraz daha şık bir hale getirmek istiyorsanız taşlı ve parıltılı aksesuarları tercih edebilirsiniz. Salon içerisinde tercihte bulunabileceğiniz perde modelleri başlıca şu şekilde olabilir:

·         Hazır Antrasit Düz Fon

·         Hazır Gül Kurusu Düz Fon

·         Hazır Ölçülü Keten Vizon Fon

·         Kahve Bej Pano Fon

·         Hazır Mürdüm Düz Fon

·         Hazır İndigo Mavisi Düz Fon Perde

·         Hazır Pudra Düz Fon

2- Yatak Odası Fon Perdeleri

Yatak odası içerisinde, samimi bir hava ile romantik bir görünüm yakalanmak istenir. Perde Outlet fon modelleri ile bu havayı yakalamak çok kolay! Birbirinden farklı renk ile her dekorasyon stiline de uyum sağlamak yine elinizde olan bir konfor seçeneğidir.

Yatak odasında genellikle tercih edilen renkler isteğe göre değişebilmekle beraber; bordo, sütlü kahve, mavi, beyaz, bej ve koyu gri şeklini alabilir.

·         Hazır Hardal Düz Fon

·         Hazır Sütlü Kahve Düz Fon

·         Hazır Bordo Düz Fon

·         Hazır Mavi Düz Fon

·         Füme Hazır Koyu Gri Fon Perde

Fon Perde Fiyatları Nasıl ve Hangi Etkenlere Göre Değişir?

Fon fiyatları birçok etene göre değişiklik göstermektedir. Mağaza, firma ve satıcıya göre değişiklik göstermesi en başlıca unsurdur. Her satıcı farklı bir fiyat listesi sunmaktadır. Her farklı fiyat listesi ise içerisinde maliyeti barındıran hesapları bulundurur.

Perde kumaşının cinsi ve kalitesi fiyata etki eder. Perdenin büyüklüğü de yine toplam fiyata etki edecektir. Kumaş, malzeme kalitesi dışında perde modeli de fiyata etki eder.

Bazı renkler farklı fiyatlara sahipken bazı renkler de daha alçak veya yüksek fiyatlara sahip olabilirler. Düşük fiyatlar, çoğu zaman kaliteden ödün verilmenin habercisidir. Bu sebeple kaliteli ürün seçeneği önceliğiniz olmalıdır.

Editör: Seopx Seopx