Eyüpsultan Belediyesi tarafından 55 günde yapımı tamamlanan 13 konutun sahiplerine teslim edildiği törende konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’e ayrı bir parantez açarak desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ALLAH KENDİNDEN, ONU YETİŞTİREN ANA VE BABADAN RAZI OLSUN”

Depremin ilk gününden itibaren Eyüpsultan Belediyesi’nin tüm ekipleriyle sahada olduğunu ifade eden Fatma Şahin, “Kıymetli Deniz kardeşime çok özel teşekkür ediyorum. Allah kendinden, kendini yetiştiren anadan, babadan razı olsun” dedi.

DENİZ BAŞKAN, TECRÜBESİYLE, PRATİK ZEKASIYLA BİZE ÇOK ŞEY ÖĞRETTİ”

“Depremde, Eyüpsultan’ın tırı bizden önce gelmişti; yemek tırı ekibiyle gelmişti. Sağına bakıyorsun Eyüpsultan orada, can havliyle yardımcı olmaya çalışıyorlar” diyen Şahin, sözlerine şöyle devam etti:

“Eyüpsultan’a başkan olmakta her yiğide nasip olmaz. Bu da bir nasip işi. Cumhurbaşkanımız beni bakanlıktan başkanlığa gönderdiğinde dedi ki sana iyi, güçlü bir Genel Sekreter lazım. Şehir hakikaten çok sorunları olan bir şehir, makamla sınav oluyoruz. Bu sınavın altından da kalmak için güçlü bir ekip gerekiyordu. Genel Sekreter olarak başladığı andan itibaren daha önceki tecrübesi, meclis üyeliği, genel sekreter yardımcılıklarındaki, özellikle sosyal politika alanındaki bakış açısı, pratik zekası bize çok şey öğretti. Şehrimiz adına çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun”

Editör: Seben Altav