Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen Emekli Oldu


Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen, uzun yıllardır görev yapmış olduğu emniyet teşkilatında emekli oldu. Türkmen, görev yaptığı süre boyunca ilçede güvenliği sağlama ve halkın huzurunu temin etme konusunda önemli çalışmalara imza attı.


Eyüpultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen Göktürk Polis Amirliği

Emniyet mensuplarının takdirini kazanan Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen, disiplinli çalışma anlayışı ve etkili yönetim becerileri ile ilçe genelinde suç oranlarını düşürmeye yönelik başarılı operasyonlara öncülük etti.  15 Temmuz 2016 yılında Fetö'nün hain darbe girişiminde tankların üzerine çıkarak Eyüpsultan'da geçit vermedi. 

Vatandaşların güvenliği ve toplum düzeninin korunmasına verdiği önemle bilinen Türkmen, ilçede başarılı çalışmalar gerçekleştirdi ve halkın takdirini kazandı.

Emekli olan Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen, emniyet teşkilatındaki hizmetlerinden dolayı teşekkür ve takdir topladı.

Eyüpultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen New Göktürk Dergisi Sahibi Kenan Yılmaz

Levent Türkmen'e New Göktürk Dergisi ailesi adına Kenan Yılmaz, kendisine emeklilik sonrası yaşamında başarılar diler, uzun ve sağlıklı bir emeklilik dönemi geçirmesini temenni ediyoruz.

Editör: Kenan Yılmaz