Ev Konfor Göktürk alışveriş mağazası açıldı
 

Müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunan Ev Konfor, İstanbul Eyüpsultan ilçesi Göktürk Merkez Mahallesi Göktürk Caddesinde yer alan mağazası ile evine değer katmak isteyenleri bekliyor.

Beyaz eşya, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, ev ve yaşam, elektrikli ev aletleri kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ev Konfor, Göktürk'teki ilk mağazasını açtı.


Ev Konfor Göktürk yaklaşık 500m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazası ile tüketicilere, dekoratif fikirler bulup ilham alabilecekleri bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı vadediyor. Göktürklülerin evleri Ev Konfor'un dekoratif, fonksiyonel ve kaliteli ürünleriyle yenileniyor.

Açılış hakkında konuşan Ev konfor Mağaza Müdürü Ömer Kumbasar “İstanbul'un kalbi konumda yer alan Göktürk'teki mağazamızı açtığımız için çok heyecanlıyız. Göktürklü müşterilerimizin evlerine Ev Konfor dokunuşu yapmak istiyoruz. Beyaz eşya grubu, küçük ev aletleri, koltuk takımları, dekoratif ayna ve aksesuarların yanı sıra eviniz için her şey Ev Konfor Göktürk mağazasında ” dedi.Ev Konfor Göktürk
Tel:
0533 470 44 11
Adres: Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. No: 24/B Göktürk
Sosyal Medya: instagram.com/evkonforgokturk