Yaşam alanlarının tasarımında yatak odaları ayrı bir önem taşır. Bu alanı tasarlarken uyku kalitesini ve konforunu iyileştirmek odak noktasıdır. Bu nedenle seçilen tüm ürünler hem sağlık hem de tasarım açısından beklentileri karşılamalıdır. Yatak odası dekorasyonunda en önemli tekstil ürünlerinden biri olan uyku takımları, sağlıklı ve dinlendirici bir uykunun ilk adımıdır. Doğru malzemelerden, iyi kumaşlardan ve sizi rahat hissettirecek dolgudan yapılmış bir uyku setleri seçmek, iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca farklı tasarımlara sahip uyku takımları, yatak odanızın stiline farklı bir dokunuş katıyor. Takım içerisinde yer alan farklı ürünlerin birbirini tamamlaması ve uyumlu bir görüntü sağlaması, istediğiniz stili oluşturmanıza büyük katkı sağlayabilir. Yazlık takımlar, kışlık takımlar, dört mevsim uyku takımları, uyku setleri gibi farklı özelliklerde uyku takımları sipariş edebilirsiniz. Çiftli, tekli ve diğer ebatlarda uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Farklı Stiller Ve İhtiyaçlar İçin Uyku Setleri

Sizlere özel modelleri ve çeşitli özellik ve ebatlarda tekstillerdir. Yatak odanızı değiştirecek ve iyi bir gece uykusu için alan yaratacak bir takım seçerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Bir uyku setleri genellikle bir yorgan, nevresim, çarşaf ve yastık kılıflarından oluşur. Bu ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler, ağ yapısı, iplik çeşitleri, üretim teknikleri ve dayanıklılık, ürünlerin fiyatını belirleyen ana unsurlardır. İhtiyaçlarınızı belirlemeli ve çeşitli ebatlarda yapılan uyku seti modelleri arasından seçim yapmalısınız.

Tekli uyku seti, ikili uyku seti ve kral, kral veya özel ölçülerde satılan modelleri bulabilirsiniz. Yatak seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur yatağın boyutudur. İkili takımlar normal yatak ölçüleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir.

Kullanımı kolay yorgan, 2 adet şilte, çarşaf ve nevresim takıma dâhildir. Farklı ölçülerde yataklarınız varsa 120x200, 90x190 uyku seti modelleri arasından tercih yapabilir ya da bedeninizi seçip ara formda yapılan özel uyku seti modelini tercih edebilirsiniz. Standart olarak üretilen uyku setleri de kullanılan kumaşa göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, %100 pamuk ve %100 pamuklu saten gibi farklı kumaş türlerinden bir takımdan giymek için rahat bir kumaş seçerseniz çalışmak daha kolay olacaktır. Uyku setlerini sitemizden https://www.nordqueen.com/uyku-seti temin edebilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi