Caron Filo 
Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel personellerimizle sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir. Caron Filo Olarak; Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.

erkin_filiz
Caron Filo Yönetim Kurulu Başkanı Erkin Filiz kimdir?
1979 yılında İstanbul’da doğan Erkin Filiz, Lise eğitimini Şehremini Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimi için Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. 2012 yılında Caron Filo Araç Kiralama firmasını kurdu.  Aldığı eğitimlerle hala kendisini geliştirmeye devam eden Caron Filo Yönetim Kurulu Başkanı Erkin Filiz, evli iki çocuk babasıdır.

caron_filo_arac_kiralama4

Caron Filo müşterilerine yüksek kaliteli araçlar sunmak için sürekli olarak filosunu güncellemekte ve genişletmektedir.
Yolculuklarınızı keyifli ve güvenli hale getirmek için araçlarımız düzenli bakımdan geçirilir ve temizlenir.

caron_filo_arac_kiralama2

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet
Caron Filo olarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleriz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmet verir. Soru ve sorunlarınız için her zaman yanınızdayız ve en kısa sürede çözüm sağlamak için çaba gösteririz.

caron_filo_arac_kiralama3

Güvenli ve Sigortalı Araç Kiralama
Müşterilerimizin güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Caron Filo, tüm araçlarını sigortalı olarak sunar. Seyahatiniz boyunca huzur içinde aracınızı kullanabilir ve herhangi bir olumsuz durumda güvende olduğunuzu bilmekten mutluluk duyabilirsiniz.


caron_filo_arac_kiralam

Kaliteli hizmet, güvenli araçlar ve uygun fiyatlarla seyahatlerinizi unutulmaz kılmak için bizi tercih edin. Caron Filo farkıyla keyifli ve konforlu yolculuklar sizi bekliyor!
 

caron_filo_arac_kiralama5

caron_filo_arac_kiralama6


ersin_demirelCaron Filo Genel Müdürü Ersin Demirel 

Caron Filo 

Telefon: 0212 586 27 60
Gsm: 0532 015 68 22
Adres: Yenidoğan Mahallesi Helezon Plaza Uluyol Caddesi No:14 D:Kat 2 No:21/22 Bayrampaşa / İstanbul
Web: caronarackiralama.sahibinden.com

Editör: Kenan Yılmaz