Aura City Göktürk Lansmanı Büyük Bir Heyecanla Gerçekleşti!

Uzunlar İnşaat’ın İstanbul Göktürk semtinde devam eden Aura City Göktürk proje lansmanı büyük bir heyecanla gerçekleşti. Lansman etkinliği Satış Ofisinde gerçekleşti ve sektör temsilcileri, basın mensupları ve iş ortakları bir araya geldi.

AURA CİTY GÖKTÜRK LANSMANI BÜYÜK BİR HEYECANLA GERÇEKLEŞTİ6

Lansman etkinliği, Firma Yetkilisi Emin Uzun tarafından yapılan açılış konuşması, firmanın hedefleri, öncelikleri ve gelecek projeleri hakkında önemli bilgiler içerdi. Katılımcıları, proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir dizi interaktif sunumla karşılaştı.

AURA CİTY GÖKTÜRK LANSMANI BÜYÜK BİR HEYECANLA GERÇEKLEŞTİ7

Emin Uzun, lansman etkinliği sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: " Şirketimizin bu önemli dönemecinde siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.  Uzunlar İnşaat müşteri memnuniyetine verdiği önemle tanınan, kaliteli ve sürdürülebilir projelere imza atan bir firma olmaya devam edecektir."

AURA CİTY GÖKTÜRK LANSMANI BÜYÜK BİR HEYECANLA GERÇEKLEŞTİ11

Aura City Göktürk satış müdürü Mehmet Keklik Lansman etkinliğinde proje hakkında bilgi verdi. 

3 etaptan oluşan Aura City Göktürk projesi Eyüpsultan ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Göktürk, İstanbul’a yapılan yeni havaalanına 16 km mesafede Belgrad Orman’ının Karadeniz’le kesiştiği noktada yer almaktadır. 

AURA CİTY GÖKTÜRK LANSMANI BÜYÜK BİR HEYECANLA GERÇEKLEŞTİ2

Aura City ise Göktürk- İstanbul Havalimanına giden yolun aksında 17.574 m² alan üzerinde, metro hattı ile şehir merkezine 15 dakikalık mesafede inşa edilmektedir.

AURA CİTY GÖKTÜRK LANSMANI BÜYÜK BİR HEYECANLA GERÇEKLEŞTİ4
Her dairesinde geniş teras ve hobi bahçesi olan, 1+1 den 5+1 e kadar normal daire, 2+1 den 6+1 ‘e kadar villa ve çatı dubleksi seçenekleri ile şehrin içerisinde doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için benzersiz bir yaşam alanı sunmaktadır.

AURA CİTY GÖKTÜRK LANSMANI BÜYÜK BİR HEYECANLA GERÇEKLEŞTİ10

Özel yüzme havuzlu villaları , 46 adet ticari üniteleri, yatay alışveriş merkezi, olimpik standartlarında açık ve kapalı yüzme havuzu, 800 m²’lik kapalı sosyal tesis içinde hamam, sauna, buhar odası ve gym seçenekleri ile bölgeyi cazibe haline getirerek projeye ayrı bir değer katmaktadır.

EMİN UZUN

Telefon: 0212 232 33 01
Daha fazla bilgi için www.auracitygokturk.com
E-mail [email protected]


 

Editör: Kenan Yılmaz