Volvo İsveç merkezli araç üretim firmasıdır. Firma kurulduğu 1927 yılından günümüze kadar SUV’den Sedan’a pek çok farklı model orta ve üst segment araç üreterek global piyasaya sunmaya devam ediyor. İlerleyen teknoloji ile birlikte elektrikli araçlar ve plug-in elektrikli araç modelleri ile de Volvo diğer araba markalarından öne çıkmaya devam ediyor. Kullanıcılar tarafından hem yakıtlı hem elektrikli Volvo araç modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Elbette, kullanıcıların araç seçiminde maliyet önemli bir faktördür. Peki güncel verilere göre Volvo araçların modeline göre maliyeti nedir? Volvo markası resmi kaynaklarından yaptığı açıklama ile ürettiği araç modellerinin anahtar teslim maliyetini duyurdu. Volvo fiyat listesi gibi merak ettikleriniz tüm detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

Volvo Araç Modelleri

Volvo markası yakıtlı ve elektrikli olmak üzere pek çok farklı modelde araç üretir. Orta ve üst segmente hitap eden SUV ve Sedan Volvo marka araçların piyasa fiyatı modeline göre değişiklik gösterir. Araç içi tasarım, teknolojik özellikler gibi pek çok detay araç maliyeti üzerinde etkilidir.

Volvo’nun tamamen elektrikli araçları crossover C40 Recharge ve SUV EX30, X90, XC40 Recharge modelleridir. Plug-in hibrit elektrikli araçları ise SUV XC90, XC60, XC40 Recharge ve Sedan S90 Recharge olarak sıralanabilir. Hem yakıtlı hem elektrikli olarak çalışan hafif hibrit Volvo araçlar ise SUV XC90, XC60, XC40 ve Sedan S90, S60, Estate V90 Cross modellerdir.

Volvo Araçların Fiyat Özellikleri

Volvo araçların maliyeti üretim yılı, teknolojik özellikleri, araç içi tasarımı, serisi ve yakıt türüne göre değişiklik gösterir. Volvo fiyat listesi 2023 üzerinde arabanın modeli de belirleyici bir etkendir. Volvo S60, S90 ve V90, XC, XC90 gibi modellerin fiyatları arasında farklılık vardır. Volvo araçların maliyeti hakkında OtoSOR web sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Volvo S60 Fiyat Listesi

S60 Volvo’nun Sedan modeli olarak üretilerek piyasaya sunulur. Volvo Sedan S60 serisi içerisinde; S60, B5 AWD Plus, Dark ve S60, B5 AWD Ultimate, Dark olarak öne çıkan farklı araç modelleri bulunur. Volvo S60 fiyat listesi için OtoSOR’dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Volvo S90 ve V90 Fiyat Listesi

S90 araçları Volvo’nun Sedan modellerinden biridir. S90 sıklıkla tercih edilen Volvo araç çeşitleri arasında yer alır. Volvo S90 araç serisi içerisinde S90, B5 AWD Plus, Bright, S90, B5 AWD Ultimate, Bright, S90 Recharge, T8 AWD Plus, Bright, S90 Recharge, T8 AWD Plus, Dark gibi farklı modeller yer alır. Almak istediğiniz S90 modeli için OtoSOR’u tercih edebilirsiniz.

Volvo V90 modelleri ise cross country tipi araçlardır. SUV araçlar gibi arazide kullanıma uygun olarak üretilir. Hem araç içi tasarımları hem de her alanda kullanıma uygun olmalarından dolayı yoğun talep gören Volvo araç modelleri olarak öne çıkarlar. Volvo V90 fiyat listesi ile arabanın maliyeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Volvo XC Fiyat Listesi

Elektrikli araç severler için Volvo XC serisini piyasaya sunmuştur. Volvo XC40, XC60 ve XC90 modelleri öne çıkan elektrikli araçlardır. Volvo XC40 tamamen elektrikli, XC60 hafif hibrit olarak elektrikli ve yakıtlı, XC60 Recharge ise Plug-in elektrikli araç modelleridir. Volvo XC60 fiyat listesi ile hafif hibrit elektrikli Volvo araçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Volvo XC90 modeli ise hem yakıtla hem elektrikle çalışır. Hafif hibrit modelleri tercih ediyorsanız Volvo XC90 fiyat listesi seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Beğendiğiniz Volvo Araçlara OtoSOR Ayrıcalığı ile Sahip Olun

Siz de hayalinizdeki Volvo araçları satın almak için OtoSOR’un sunduğu avantajlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. OtoSOR size %30 peşinat ve %48 aya kadar vade imkanı sunar. OtoSOR güvencesiyle araç satın alıp hayalinizdeki otomobile kavuşurken ilk taksit ödemenizi 90 gün sonra yapmaya başlayabilir veya kademeli taksit imkanından yararlanarak ilk sene taksitlerinizi en düşük tutardan ödemeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Volvo tır 2022 fiyat listesi gibi almak istediğiniz araçların maliyeti hakkında OtoSOR aracılığıyla bilgi edinebilirsiniz. Güvenilir hizmet ve ödeme çeşitliliği için OtoSOR’u tercih edebilirsiniz.

 

Editör: Seopx Seopx