Vipderm Estetik Güzellik Merkezi

Firma Kodu #722
Sektör Güzellik Merkezi
Adres İstanbul cad. Kartal sok. No:1 Başaran Plaza K: 2 Daire: 3 Göktürk / Eyüp / İSTANBUL
URL http://www.vipderm.com.tr/
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023

Lazer Epilasyon Biriminde;
Son teknolojik Avrupa menşeli ve etkili sonuç veren lazer epilasyon cihazlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Lazer Epilasyon konusunda uzman personelimiz ile sizi memnun edeceğiz.
Vipderm  Estetik Güzellik Merkezi Göktürk'te yılbaşına özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 12 Seans lazer epilasyon alana 2 seans cilt bakımı bedava

Zayıflama Biriminde;

Son teknolojik cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Radyo frekans lenf drenaj mucizesi ile tek seansta 45 dakikada 4-6 santim incelme sonucu almaktayız. İsteteiğiniz görüntüye en kısa sürede ulşamak için vipderm estetikte profesyonel ekibi sizlere hizmet veriyor.

Cilt Bakımı Biriminde;
Dünyaca ünlü, kalitesi ve etkisi kanıtlanmış olan Dr. Schrammek’in kozmetik ürünlerini kullanmaktayız. Ayrıca bölümümüzde kalıcı makyaj, profesyonel makyaj uygulanmaktadır. Her gün makyaj yapmanıza gerek kalmayacak.

Green Peeling
Akıllı bitkiler temel alınarak hazırlanmış yeni natürel (doğal) cilt bakımı serisi merkezinde uygulanmakta.

Kalıcı Makyaj Biriminde;
Doğallığı bozmadan yapılması gereken bir makyaj sanatıdır. Profesyonel eller hizmetinizde. Dış görünüşünüze dikkat ediyorsanız hizmetlerimizle ve personelimizle sizi memnun edeceğimize inanıyoruz.

Kalıcı Makyaj eğitim kayıtlarımız başlamıştır
Eğitimlerimize katılan kişilere 7 iş günü içinde meslek sahibi olabilme imkânı sunuyoruz. Eğitimlerimizde bu sektörün bir sanat olduğuna inananlardanız. Kurum olarak öncelik eğitim ve kalite başlıca kurallarımızdandır. Bu işi en iyi yapanlardan biriyiz. Makyaj eğitimine katılarak sizde bir meslek sahibi olun. Göktürk halkına en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

PINAR YETKİN / Makyaj Sanatçısı
Estetisyen ve Kalıcı makyaj uzmanı olan Pınar Yetkin Vipderm Güzellik merkezinde işletme müdürlüğü yapmaktadır. Altı senedir Güzellik sektörün içinde olan Pınar Yetkin, LCC Nişantaşı (Lisan ve Kültür Merkezi) makyaj ve cilt bakımı, el & ayak bakımı yanı sıra Hollywood Bulvarında kalıcı makyaj eğitimi aldı. Mesleğini sanat ve bilgiyle bütünleştiren Pınar Yetkin’in sihirli parmakları, sizin güzelliğinize güzellik katacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir