PROMİS GAYRİMENKUL

Firma Kodu #180
Sektör EMLAK & GAYRİMENKUL
Adres PROMİS Gayrimenkul Yatırım Ltd. Şti İstanbul Caddesi Tan Sokak Kemer Corner Sitesi İnci Blok No:1 Kat:1 Daire:17/Göktürk Eyüp/İstanbul
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023
PROMİS GAYRİMENKUL GÖKTÜRK GAYRİMENKULOFİSLERİ  GÖKTÜRK EMLAK OFİSLERİ GÖKTÜRK EMLAK GÖKTÜRK GAYRİMENKUL GÖKTÜRK EMLAK 

Gayrimenkul dünyada ve ülkemizde sürekli gelişmekte olan bir sektördür. ülkemizde son yıllardaki gayrimenkul yatırımları göz doldurmakta olup,  özellikle İstanbul  Göktürk ve Kemerburgaz bölgeleri de bu anlamda çok özel ve lüks konut projeleri ile ön plana çıkmaktadır.

İstanbul'da yeni yapılan bir çok proje olmasına rağmen, Göktürk ve Kemerburgaz bölgeleri, doğa ile iç içe , şehrin dışında ve bir o kadar da şehre yakın, modern, aynı zamanda depreme dayanıklı  ve tamamı  yeni  yerleşim alanı olması sebebi ile tercih konusu olmuştur.

Promis  Gayrimenkul olarak  biz de, tüm dünyada kendini  ispatlamış  3600'den fazla Gayrimenkul ofisi ile  100  yıllık tecrübe ve güvene sahip olan  Coldwell Banker ile yollarımızı birleştirdik. Buradaki amacımız kurumsal bir marka ile yola çıkarak deneyimli ve eğitimli bir kadro ile müşterilerimize güven duyacakları  kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde, karşılıklı ilişkilerin güvence altına alınması adına sözleşme yapılarak çalışılmaktadır. Buradaki hedefimiz sunduğumuz kaliteli hizmeti, doğru alıcı ve satıcıları buluşturarak öncesinde yapmış olduğumuz  pazar  analizi neticesinde,  doğru fiyatlandırma ile satmaktır.
 
Prensibimiz;Daima karşılıklı güven ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetidir.
 
 
PROMİS Gayrimenkul Yatırım  Ltd. Şti
İstanbul Caddesi Tan Sokak Kemer Corner Sitesi
İnci Blok No:1 Kat:1 Daire:17/Göktürk Eyüp/İstanbul

Bunlar da ilginizi çekebilir