Nilena Biorezonans

Firma Kodu #1713
Sektör PSİKOLOG
Adres Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya Konutları 7/1 Kat 3 D19 Ataşehir/İstanbul
URL www.nilenabiorezonans.com
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023
Merkezi Ataşehir’de bulunan Nilena Biorezonans 2017 yılından bu yana üstün teknolojiyle donatılmış Mora Nova Biorezonans cihazıyla yapılan seanslarla sigara, alkol ve madde bağımlılığından kurtulma , gıda bağımlılığından kurtulma ve diğer tüm bağımlılık tedavileriyle beraber kilo verme, alerji , duygu durum bozuklukları (stres, anksiyete, depresyon vb. ) ve ağrı tedavilerinde üstün hizmet ve kalite anlayışı ile birlikte uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Biorezonans tamamen bilimsel temellere dayanan modern ve bütünsel bir tedavi yöntemidir. Vücudunuzu zararlı frekanslardan arındırarak tedavi ederken aynı zamanda kendini onarma kapasitesini arttırır ve bağışıklık sisteminizi de güçlendirir. Bu yöntem yoğun şehir yaşamı stresine maruz kalan ve zaman bulamayan, bu yüzden sağlığını ve kararlarını erteleyen tüm danışanlar için stres yaşamadan kısa süre içerisinde hedefe ulaşmaları açısından biçilmez kaftandır.

Sağlıkla ilgili verilen kararlar ertelenmemeli anlayışıyla yola çıkan merkezimizde sizleri en kısa zamanda görmek isteriz. Tedavinizin tüm aşamasında her zaman destek olacağımızı bilmenizi ister, sağlık dolu günler dileriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir