levent tekin iç mimarlık

Firma Kodu #811
Sektör DEKORASYON
Adres kaptanpaşa sokak 51/2
Şehir/Eyalet Anse-aux-Pins
Eklenme Tarihi 06.03.2023
YAŞAM ALANLARININ YENİDEN TASARLANMASI
Evinin dekorasyonundan sıkılan ve köklü değişimlerle bambaşka bir iç mekan yaratmak isteyenler internet başına geçerek dekorasyon sitelerini ziyaret ederken, kapsamlı bir değişim söz konusu olduğunda aslında daha profesyonel çözümlere başvurulması gerekir. Zira basit gibi görünen değişimler için bile oldukça teferruatlı bir çalışma yapılmasına ihtiyaç duyulabilir.

Hala çoğu insan internet sitelerindeki görsellere bakarak ev dekore etmeye çalışıyor olmasına karşın bu şekilde harcanan para neticesinde ortaya çıkan; kullanışsız, trend görünmekten uzak olan ve konforsuz yaşam alanları olabiliyor. Profesyonel bir iç mimar ile anlaşarak kişisel ihtiyaçlara en uygun çözümlere ulaşmak en ideal tercihken, bazıları bir mimarlık bürosuna ya da bireysel olarak hizmet veren bir mimara başvurmayı gereksiz para harcamak olarak görüyor.

Kişinin ciddi meblağlar harcayarak satın alacağı bir mobilya takımı yerine mimar kişinin bütçesine göre çok daha şık ve işlevsel kullanım vaat edecek bir mobilya alternatifi önerebilir. Bu sayede daha düşük bir bütçeyle daha şık bir yaşam alanına kavuşulabilir. Yeni yapı malzemeleri ve uygulama teknikleri konusunda bilgi sahibi olan mimarlar, evin konforundan ve kullanışlılığından hiçbir şey kaybetmeden farklı bir kişilik kazanmasını sağlar. Bu sayede daha şık bir evde yaşamak için tahmin edilenin aksine daha az harcama yapmak yeterli olabilir… www.leventtekinicmimarlik.com

Bunlar da ilginizi çekebilir