Kenalp Web Tasarım

Firma Kodu #778
Sektör TELEKOMÜNİKASYON
Adres Cumhuriyet Caddesi Cami Sokak Merttürk İş Merkezi No : 14 D : 7 Göktürk
URL http://www.kenalp.com
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023
 Kenalp Web Tasarım

Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır.

Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale getirmektir. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşır. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da destek veriyoruz.

Kenalp Web Tasarım dijital iletişim çözümleri olarak, web tasarım, konsept geliştirme, e-katalog, seo danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, web sayfası tasarımı, toplu mail gönderim programı, digital katalog, google reklam paketi, kurumsal website, google reklam verme, e-ticaret sitesi, kurumsal seo, sosyal medya danışmanlığı, Google adwords, google reklamları ve daha fazlası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

50’ye yakın farklı sektörde 200’den fazla projeye imza atan 
Kenalp Web Tasarım, 2014 yılında yeni web projeleri ve sosyal medya çalışmaları geliştirerek Türkiye internet pazarında farklılıklar oluşturmaya devam etmektedir…


Kenalp Web Tasarım
Adres : Cumhuriyet Caddesi Cami Sokak Merttürk İş Merkezi No : 14 D : 7 Göktürk - Eyüp / İSTANBUL
Tel : 0212 909 39 30
Gsm : 0506 909 15 07
www.kenalp.com

Bunlar da ilginizi çekebilir