Hair Implanet Saç Ekimi Merkezi

Firma Kodu #1536
Sektör SAĞLIK
URL www.hairimplanet.com
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023

12 yıldır İstanbul Mecidiyeköy'de Saç Ekimi alanında hizmet veren Hair Implanet Saç Ekim Merkezi , Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde acenteları ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Binlerce hastasını sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile ülkelerine uğurladığını söyleyen Nihat Özcan, Saç ekimi ve medikal estetik alanlarında koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile sunmayı hedeflediklerini; konusunda uzman ve sürekli gelişimeye inanan sağlık çalışanları ile etik ilkelerden ödün vermeden tıbbın gelişimine katkı sağlayarak kaliteli ve güvenilir hizmet verdiklerini ifade etti.

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi, çeşitli nedenlerle saç kaybına uğrayan kişinin, saçlarını medikal cerrahi yöntemlerle natürel ve kalıcı şekilde geri kazanmanın yoludur. Saç ekiminde kişiye kendi saçları ekileceğinden ve ekilecek saçların sağlıklı ve dökülme yaşanmayan bölgeden alındığından kişi saçlarını hiç dökülmemiş gibi doğal ve kalıcı olarak geri kazanmaktadır.


SAÇ EKİMİ NASIL YAPILIR ?

Saç Ekimi, hastane ortamında, ehliyetli ve uzman bir ekip tarafından, lokal anestezi altında, yaklaşık 4-8 saat süren operasyonlarla, başın arka bölgesinde ki iki kulak arasından (ense bölgesi) alınan saç köklerinin önceden belirlenen saç kaybına uğramış alana ekilmesi ile yapılır. Saçsız alana ekilecek saç kökleri ayrıştırıldıktan sonra özel bir sıvıda bekletilir. Böylece ekilecek olan saç köklerinin saç ekimi işlemi sonrasında daha sağlıklı ve canlı bir şekilde geri kazanılması sağlanır. Bu saç kökleri, lateral stiller ile uygun açı ve derinlikte açılan kanallara siteril yöntemlerle tek tek ekilir. Saç ekimi 6 temel aşamadan meydana gelir.

  1. Saç Ekimi Operasyonuna Hazırlık
  2. Operasyon Öncesi Anestezi
  3. Greftlerin Toplanması
  4. Toplanan Greftlerin Ekime Hazırlanması
  5. Kanalların Açılması
  6. Saç Köklerinin Yerleştirilmesi

Sosyal Meyda : instagram.com/hairimplanet/

Telefon: 0530 928 22 63

Web : www.hairimplanet.com

Bunlar da ilginizi çekebilir