Etoiles Organizasyon Reklam Tanıtım Danışmanlık

Firma Kodu #297
Sektör ORGANİZASYON FİRMALARI
Adres Mecidiyeköy Mah. Ortaklar Cad. No:26/1 Mecidiyeköy Şişli İstanbul
URL http://www.etoilesorganizasyon.com
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023

sektöründe müşteri memnuniyeti ilkesiyle, tasarım ve dizaynları , profesyonel fikir ve düşünceleri , 7 kişilik uzman kadrosu ve ekipmanları ile 8 Haziran 2010 dan beri, Orahel ile Beylikdüzü’ nde başlayan maceramıza Les Étoiles Organizasyon ile Mecidiyeköy’de devam ediyoruz. 

Her türlü davet organizasyonları yanı sıra açılış, piknik, , fuar , animasyon , dekorasyon , kongre , seminer , festival , gala & şirket toplantılarınızın tüm detayları ile ilgilenerek vaktinizin ne kadar değerli olduğunu size hatırlatarak kusursuz bir organizasyonda misafir gibi ağırlanmanın keyfini sunuyoruz.

Temel İlkemiz; kusursuz memnuniyetiniz için size uygun mekanları yaratıcı tasarımlarımızı , farklı dekor & animasyonlar ile birleştirerek davet , organizasyonlarınızı daima hatırlanacak büyüleyici bir atmosfere dönüştürmektir.

Size bu ayrıcalığı yaşatmak İçin geliştirdiğimiz özel dizaynlarımız , tecrübeli & dinamik kadromuz , titiz çalışma anlayışımızla daima yanınızda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

"Herkes Yıldızlardan Bir Parça İster"

Les Étoiles Organizasyon ailesi olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru algılarız. Farklı, çözüme yönelik, sizin için, size özel, pratik, güvenilir ve yaratıcı, üstün hizmetler ve uygun fiyatlarla zaman, emek ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlarken özel günlerinizi unutamayacağınız anlara anılara dönüştürüyoruz. Les Étoiles Organizasyon kişiye özel öneri ve çözümleriyle siz ne istiyorsanız gerçekleşiyor.

Hizmetlerimiz : organizasyon, parti organizasyonu, sürpriz organizasyonu, model temini, catering organizasyonu, lansman organizasyonu, düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, fuar organizasyonu ,fuar hostesi, kokteyl organizasyonu, doğum günü partisi, etkinliğin haber yapılması, bekarlığa veda partisi, dansçı temini, oryantal kirala, açılış organizasyonu

www.etoilesorganizasyon.com

Bunlar da ilginizi çekebilir