Berk Stil İş Elbiseleri & Üniforma

Firma Kodu #131
Sektör İŞ ELBİSELERİ
Adres Gürsel Mah. Çampark Sk. 17-B Çağlayan-Kağıthane/İstanbul
URL http://www.berkstil.com
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023
 Berk Stil sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve kaliteli iş elbiseleri ile beklentilerinize cevap vermek üzere kurulmuştur.Firmamızda iş elbiseleri üzerine bütün
ürünleri bulabilirsiniz.
İş elbiseleri imalatı yapan firmamız imalat ve satış konusunda sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz.
İş elbiseleri kurumsal ve kurumsal olmaya aday firmaların öncelikle tercih ettiği konudur.
Firmaların kurumsal kimlikleri yanı sıra sağlık, tertip, düzen açısından da firmaların en çok tercih ettiği ürünler haline gelmiştir.
Firmamız tarafından istenilen bedenlerde ve adetlerde üretilmekte olup, baskılı veya baskısız olarak sizlere özenle teslim edilmektedir.
Dilerseniz de stilistlerimiz tarafından firmanızda istekleriniz doğrultusunda size özel çizimlerini yapıyor ve üretimini yapıyoruz.
Sizlere daha verimli bir iş hayatı, daha sağlıklı elbiseler ve ekonomik olarak da bütçenize uygun imkanlar sunuyoruz.
Berk Stil sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, Türkiye’de yeni gereksinimlere göre iş elbiseleri ilgili en son yenilikleri  konuları arasına katmaya devam etmektedir.
Yeni konuların eklenmesi ile beraber, bu konularda destek vermeye yönelik yetişmiş, bilgili insan gücüde gereksinimler doğrultusunda Berk Stil ailesine katılmaktadır.
Berk Stil, müşterileri arasında, dünya standartlarına uygun “model tasarım” çalışmalarına, “ileri batılı ülkelerdeki hizmet anlayışı” ile en iyi şekilde bütünleştiren firma olarak tanınmayı hedeflemektedir.
Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan Berk Stil’in vazgeçilmez ilkesi: “Proje öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır.” 
http://www.berkiselbiseleri.com 
http://www.is-elbiselerim.com 
http://www.isuniforma.com