Arelia Çiçek

Firma Kodu #292
Sektör ÇİCEKCİ
Adres İstanbul Cad. No:10 Bölüm M:6 Palms Residence ÇarşıGöktürk - Eyüp / İSTANBUL ( Hisar Okulları Karşısı )
URL http://www.areliacicek.com.tr
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023

 Arelia Çiçek Kuruluş Öykü

 ARELİA ÇİÇEK GALERİSİ markasıyla1988 yılında Hüseyin Avni Özkan tarafından kurulan firmamız,1993 yılında ARELİA ÇİÇEKÇİLİK VE TİC.LTD.ŞTİ. adını almıştır. Kurucu Ortağımız Hüseyin Avni Özkan'ın Ekim 2012 de Mecidiyeköy Arelia Çiçekçilikle ilişkisini kesmesi üzerine, yeni markamız olan ARELİA FLOWERS&EVENTS by HÜSEYİN AVNİ ÖZKAN olarak yoluna devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden bu güne farklı ürün, kaliteli hizmet,uygun fiyat politikasını dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de sürdürmeye kararlıdır.Türk Çiçekçiliğinin şimdiki profilinden çok farklı bir konseptle hizmet vermek değişmeyecek tek ilkemizdir.Ürün yelpazemizde kişiye özel aranjmanlar,buketler,gelin çiçekleri,cenaze çelenkleri,düğün,açılış,kokteyl çiçekleri,özel aksesuarlar,Ev ve işyerleri için özel objeler,yılbaşı hediye sepetleri tasarımı ve süs bitkileri tasarımları bulunmaktadır. 

Hizmet yelpazemizde ise her türlü mekan süslemeleri,bahçe ve çevre dekorasyonları,interflora aracılığı ile Türkiye ve tüm dünyadaki sevdiklerinize çiçek gönderme imkanı ,fotoğraf çekimlerinde ve fuar organizasyonlarında kullanılan çiçek,bitki ve süsleme ekipmanları kiralama imkanı bulunmaktadır. 

2001 yılında İSTANBUL'da yapılan İnterflora Dünya Çiçekçilik yarışması elemelerinde İSTANBUL 1'cisi, daha sonra yapılan TÜRKİYE finalinde ise TÜRKİYE 3'cüsü olan Mahir Gökçe firmamızda Flower designer olarak halen görevini sürdürmektedir. ARELİA ÇİÇEK ve ETKİNLİK HİZMETLERİ olarak deneyimli ve konusunda uzman kadromuzla ulusal ve uluslararası düzeyde bir çok başarılara imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Daha fazla bilgi için : www.areliacicek.com.tr

Bunlar da ilginizi çekebilir