Nerolinn bir kadın girişimcilik hikâyesidir. Emine Koçer’in 2008 yılında kurmuş olduğu Nerolinn markası aroma terapi alanında müşteriler hizmet verir. Küçük bir butik dükkân ile başladığı bu yolda büyük bir başarı elde eden Emine Koçer, yıllar geçtikçe artık işini daha da büyütmeye devam etmiştir. Satmış olduğu %100 doğal ürünler ile insanların memnuiyetlerini sağlamış ve onlara faydalı olmuştur.

Aromaterapi alanındaki profesyonel bilgi birikimi ile şifa bulmaya çalışan herkese yardımcı olacak ürünler Nerolinn markası ile üretilir. 300’den fazla farklı ürün çeşitliliği ile bu hizmeti müşterilerine özel olarak verir. İnsanlara sağlıklı bir yaşam seçeneğini sunan Nerolinn içerisinde üretilen ürünlerin hammaddeleri hem yurt içinden hem de yurt dışındaki üreticilerden özel olarak temin edilir.

Aromaterapi Nedir?

Bitkilerin köklerini, yapraklarını veya çiçeklerini damıtarak elde edilen yağların bazı hastalıkların tedavi edilmesinde kullanılması yöntemine aromaterapi denir. Aromaterapi yöntemi geçmiş çağlarda sıklıkla kullanılan bir yöntemdir ama günümüzde teknolojinin gelişmesi ile bu bitkilerden daha ucuz ve daha kolay bir şekilde sentetik ilaç üretilmesi sağlanır.

Aromaterapi yöntemini kullanan Nerolinn markası da bu yöntem sayesinde bitkilerden yağlar elde eder. %100 doğal içerikli olan bu yağlar sayesinde Nerolinn birçok müşterisine fayda sağlamıştır. Bu yöntem ile üretilen ürünleri sayesinde zihni, bedeni ve ruhu tedavi eden bütüncül bir yöntem olarak değerlendirilir. Yani fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklara çareler bu şekilde de bulunmaktadır.

Otel Buklet

Buklet malzemeler genellikle otellerde kalan müşterilerden sonra sadece o müşterilere ait olan hijyen ve kişisel bakım malzemelerinin konaklama sonrasında yeni gelecek müşteriler için tekrardan banyoya bir düzen halinde konulan tüketim malzemelerine verilen genle isimdir. Nerolinn markası da otel buklet malzemeleri üretimi de yapar.  Bu ürünler genellikle tek kullanımlık olan ürünlerdir.

Nerolinn markası tarafından üretilen otel buklet ürünleri arasında katı sabun, sıvı sabun, şampuan, saç kremi, duş jeli, vücut losyonu, ağız temizleme suyu bulunur. Bunların üretimlerini de yine doğal bir şekilde gerçekleştirilir. Konaklama hizmeti sunan birçok müşterisine bu konuda Nerolinn markası başarı ile hizmet verir. Doğal ürünlere olan talepler sağlıklı yaşam stili ile arttığından Nerolinn markasına olan talep de artarak devam eder.

Doğal Ürünlerin Faydaları

Nerolinn markası üretimini yaptığı doğal ürünler ile birçok müşterisine hizmet verir. Bunlardan bazıları kurumsal işletmelerdir. İnsanların doğal ürünlere olan talepleri artınca kurumsal işletmeler de verdikleri hizmetlerde doğal ürünleri tercih etmeye başlamışlardır. Bazı oteller, spa merkezleri gibi yelerde Nerolinn markasının üretmiş olduğu doğal ürünlere rastlamak mümkündür.

Doğal ürünlerin bu kadar çok günümüzde tercih edilmesinin sebepleri vardır. Kimyasal içeriklerin kullanılmaması bu sebeplerden en önemlisidir. Doğal ürünler üretimleri yapılırken asla çevreye zarar verilmez. İnsanlara farklılıklar sunar. Kullanımları ile insanlarda ihtiyaç farkındalığı gelişir. Doğal ürünlerin kullanılması aynı zamanda çekicidir.