Klimalar ve kombiler hayatımızı kolaylaştıran önemli cihazlardandır. Hayatımıza her anlamda giren teknoloji bizlere büyük kolaylıklar getirdi. Örneğin artık yaz aylarında ferahlamak istediğimizde klimayı açabiliyoruz. Bunun dışında kış aylarında sıcak su ihtiyacımızı da kombiler vasıtasıyla giderebiliyoruz. İstanbul ilimiz ise 15 milyonu aşkın nüfusuyla ülkemizin büyük bir çoğunluğuna ev sahipliği yapıyor. Bu şehirde birçok kombi veya klima tamiri yapacak firma da bulunuyor. Bu firmalar arasından seçim yaparken dikkat edilecek hususlarda mevcuttur. Yazımıza devam etmeden önce Nette Servis’in klima montaj servisi hizmetinden bahsetmemiz gerekiyor. Bu hizmet sayesinde satın aldığınız klimalar yerlerine uygun bir şekilde monte ediliyorlar.

İşte bir teknik serviste olması gereken özellikler şu şekilde sıralanabilir:

·        Bir teknik servis firması her şeyden önce tecrübeli olmalıdır. Tecrübeli beyaz eşya servisleri işe nereden başlaması gerektiği konusunda ön bilgiye sahiptirler. Ayrıca müşteriler sabırsızlardır ve tamir işlemlerinin hızlı bir şekilde olmasını talep edebilirler.

·        Yaşadığımız çağda her anlamda tasarruf yapmak gerekir. Tasarruf yapmak ile cimrilik arasındaki sınırın ise farkında olmak gerekir. Tasarruf etmek kaynakların israf edilmeden kullanılmasına olanak tanır. Bu anlamda kombi veya klima tamiri seçerken müşteriler tabi ki uygun fiyatlı olanlarını tercih edeceklerdir.

·        Bir teknik servis müşteriyle olan ilişkisine de dikkat etmelidir. Alınacak olan hizmet ne olursa olsun müşterilere ilgiyle yaklaşmak gerekir. Aradaki muhabbetin kurulması ve müşterilere gerekli bilgilerin onların anlayacakları biçimde verilmesi önemlidir.

·        Kombi, Klima veya beyaz eşya servislerinde garanti kapsamının sunulması da önemli bir ayrıcalıktır. Nette Servis almış olduğunuz hizmetlerde 1 senelik parça değişim garantisi sunuyor. Bu sayede değişimi yapılan parçalarınızda tekrar arızanın meydana gelmesi durumunda herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Enerji Verimliliğinizi Artırmanın Yolları

Hayatımızın her alanında enerjiye ve elektriğe ihtiyaç duyuyoruz. Sahip olduğumuz kaynakları ise dikkatli kullanmak her bireyin görevidir. Gelecekte enerji ile ilgili çıkacak problemlerden ve savaşlardan söz ediliyor. Kombinizin veya klimanızın tamirini yaptırarak enerjideki verimliliğinizi artırabilirsiniz. Bu sayede elektrik veya doğal gaz faturalarında tasarruf yoluna gidebilmenizin önü açılmış olur. Kombiniz veya klimanız arızalı ise derhal bir teknik servis ile görüşmenizde büyük faydalar bulunuyor.

1 Yıllık Parça Değişim Garantisi

Nette Servis beyaz eşya, kombi veya klimanızın tamir işlemlerini gerçekleştiriyor. Tecrübeli ekibiyle meydana gelen her türlü arıza hızlı bir biçimde ortadan kaldırılıyor. Sizlerde İstanbul ili içerisinde yaşıyorsanız ve bir kombi servisine ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz demektir. İstanbul beyaz eşya teknik servisi olarak görev yapan firma gerekli görülen parçaları değiştirir. Bu değişimin ardından sizlere 1 yıllık garanti kapsamı sunuluyor. Bu durumda arıza aynı nedenden dolayı kaynaklanırsa herhangi bir ücret talep edilmeksizin tekrar değiştiriliyor. Bu olay Nette Servis’in https://www.netteservis.com.tr/klima-montaj sizlere sunmuş olduğu önemli ayrıcalıklardan birisi olarak göze çarpıyor.

Editör: Seopx Seopx