Göktürk'te evinin duvarına kurşunlar isabet etti

Dün gece 00:00 sularında Göktürk Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Pazarın otoparkında kimliği henüz tespit edilemeyen kişi yada kişilerce açılan ateş sonucu tabancadan çıkan mermiler o sırada evde çocuklarıyla oturan A.V.'nin dairesine isabet etti. Camdan giren mermi duvara saplandı. Olay nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu belirtti.

gokturk-silah-catisma-2

Evde bulunduğu sırada dışardan birkaç el ateş sesi duydu. Daha sonra salon camının kırıldığını ve mermi çekirdeğinin duvara saplandığını gören aile, kendisini can havliyle yere attı. Çok korkan aile, Göktürk Polis Merkez amirliğine giderek şikayetçi oldu.

gokturk-silah-catisma

Olay nedeniyle psikolojinin bozulduğunu ve uyuyamadığını belirten aile "Camın önünce 3 çocuk yatıyordu. Dışarıdan birkaç el ateş edildi. Camım kırıldı. Camdan geçen kurşun evimizin camını patlatıp, önce avizeyi parçaladı ordan tavana girdi kartonpiyer kısmına duvara saplandı. Büyük şok yaşadım. Hemen polisi arayıp, şikayetçi oldum. Dünden beri psikolojim bozuldu. Uyuyamıyorum. Herhangi bir düşmanım yada husumetlim yok. Ölebilirdim, sakat kalabilirdim. Her şey olabilirdi. Kim yaptıysa bulunmasını istiyorum. Daha önce başıma hiç böyle bir olay gelmemişti. Komşularımda bu olay nedeniyle çok huzursuz. Evimizde bile rahat oturamıyoruz. Evimizde bile rahat oturamayacaksak nerede oturacağız? Olaydan beri elim, ayağım titriyor. Hayatım kabusa döndü. ' dedi.

gokturk-silah-catisma-4

gokturk-silah-catisma-5