Göktürk Saray Spor Kulübü, Junior World Cup 2024 Futbol Turnuvasına Katıldı

Göktürk Saray Spor Kulübü, futbol tutkunlarına heyecan verici bir haberle sesleniyor. Antalya'da gerçekleştirilen prestijli “Junior World Cup 2024” Futbol Turnuvası'na katılarak, genç futbolcularını uluslararası alanda temsil ettti.


Junior World Cup 2024’ün Göktürk Saray Spor Kulübü için büyük bir fırsat olduğunu belirten Kulüp başkanı Ali Tahir Varuş, "Bu heyecan verici turnuvada genç yeteneklerimizin kendilerini gösterecek olmaları bizleri gururlandırıyor. Kulüp olarak yıllardır genç sporcularımızı eğitmeye ve desteklemeye önem veriyoruz. Junior World Cup 2024, onların uluslararası alanda tecrübe kazanmaları ve kendilerini göstermeleri için mükemmel bir platform oldu" dedi.


Göktürk Saray Spor Kulübü, Junior World Cup 2024 Turnuvası'nda mücadele eden genç futbolcularına ve teknik ekibine güveniyor ve taraftarlarından da destek istiyor. Kulüp, Türk futbolunu en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyor ve bu heyecan verici yolculukta taraftarlarının desteğini yanlarında hissetmek istiyor.


Göktürk Saray Spor Kulübü başkanı Ali Tahir Varuş '' Aynı tarihlerde Antalya’da U-17 Finalleri için bulunan Eyüpspor’umuzu Final yolunda tüm Göktürk Saray ailesi tribünden destekledik. Kulüp yönetimi ,Sn. Hamit Altıntop , Sn. Mete Kalakavan hocamızın ve tüm değerli velilerimizin katılımıyla çocukların yanı sıra ailelerimiz de turnuva maçları kadar keyifli,mücadele dozu yüksek maçlar yaptılar. '' dedi.


Turnuva maçları dışında Land of Legends gezileri gibi etkinliklerle yoğun maç temposundan uzaklaşarak eğlenceli vakit geçirebilecekleri zamanlar organize edildi.

Kulüp akademisi olarak turnuvada U8 , U9 , U10 , U11 , U12 ve U15 olmak üzere toplamda 6 farklı yaş kategorisinde mücadele ettik.

4 farklı kıtadan aralarında bir çok profesyonel takımın da bulunduğu turnuvada mücadele dozu yüksek maçlar oynayarak sporcularımıza uluslarası deneyim kazandırdığımız bu organizasyona katılan tüm Göktürk Saray Spor Kulübü ailesine teşekkür ediyoruz.


Junior World Cup 2024 Futbol Turnuvası'nın heyecanını yaşamak ve Göktürk Saray Spor Kulübü'nün genç yeteneklerini desteklemek için turnuva maçlarını kaçırmayın!

Editör: Kenan Yılmaz