En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Göktürk Hentbol , Romanya'da Tarih Yazdı

GÖKTÜRK 02.12.2019, 10:34

Romanya'nın Galati kentinde düzenlenen Uluslararası Küçük Kadın Hentbol turnuvasında oynamış olduğu 5 maçın 4 ünü kazanan Göktürk Hentbol Takımı 3.lük kupasını ve madalyaları başta semtimiz Göktürk olmak üzere ülkemize kazandırdı.

Turnuva Sonunda New Göktürk Dergisi’ne verdiği basın demecinde Hasan Aytekin ‘Madalya kazanmak tabi ki bizlere büyük gurur ve mutluluk verir. Ancak, sporcu kardeşlerimizin canla başla mücadele edip ülkemizi ve semtimiz Göktürk’ü en iyi şekilde temsil etmeleri de ayrı bir gurur kaynağımızdır. Sporcularımızın bu başarılarının diğerlerine de örnek olacağını umuyorum. Bu vesile ile mücadele eden tüm sporcu kardeşlerimizi ve onlara emek veren tüm değerli hocalarımı ayrıca Can Alpak hocamızı yürekten kutluyor, başarılarının artarak devamını diliyorum. Her şey çocuklarımız, her şey geleceğimiz, her şey Türkiye’miz için. Bizlerden destekelerini esirgemeyen Kulüp Başkanımız Fırat Diren'e teşekkür ediyoruz” dedi.

5 gün süren turnuva boyunca yaptıkları maçlarla göğsümüzü kabartan sporcularımız gerek uluslararası tecrübe edindi ve de gerekse çok güzel dostluklar kazandılar. Ayrıca en çok gol atan sporcumuz Nehir Taşkıran da turnuva gol kraliçesi seçildi.

Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi - Kenan Yılmaz

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@