Gençlerin ve çocukların tatilin keyfini doyasıya çıkarmaları için 21 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Eyüpsultan Sömestir Festivali kapsamında Biz Cevahir Haliç Alışveriş Merkezi, Eyüppark Alışvermerkezi ve Vialand Alışveriş Merkezi’nde bir dizi etkinlik düzenlendi.

EN EĞLENCELİ YARIYIL TATİLİ

Cumartesi ve Pazar günü alışveriş merkezlerinde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklar Hacivat – Karagöz, sihirbaz, jonklör, balon show gösterileri ile eğlenceli dakikalar yaşadı. Yüz boyama ve bileklik yapımı atölye çalışmalarına da katılan çocuklara Eyüpsultan Belediyesi tarafından balon ve boyama kitapları hediye edildi.

BAŞKAN DENİZ KÖKEN ETKİNLİKLERE KATILDI

Eyüpsultanlı çocuklar için bu muhteşem festivali hazırlayan Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken Pazar günü Biz Cevahir AVM’de etkinliklerin yapıldığı alanı ziyaret etti. Etkinlikte çocukların eğlencelerine ortak olan Başkan Deniz Köken, tüm çocukların ve ailelerinin sömestir tatilini tebrik ederek tüm Eyüpsultanlıları festival kapsamında düzenlenecek aktivitelere katılmaya davet etti.

ÇOCUKLARA SÜRPRİZ HEDİYELER

Patlamış mısır ve pamuk şeker ikramlarının da yapıldığı etkinliklerde gönüllerince eğlenen çocuklar, aileleri ile birlikte keyifli bir haftasonu geçirip, karne tatiline mutlu başladı.

BU FESTİVAL KAÇMAZ

Festival, yarıyıl tatili süresince liseli gençler için yatılı kamp günleri, buz pisti deneyimi, ücretsiz sinema günleri, Matematik Evi atölyeleri, ebeveyn çocuk atölyeleri, tiyatrolar, basketbol turnuvası, sportif, eğitsel ve sanatsal aktivitelerle devam edecek.

Çocukların, aileleri ile birlikte keyifli hafta sonları geçireceği etkinlikler aşağıdaki adreslerde yapılacak:

Vialand AVM: Yeşilpınar, Şehit Metin Kaya Sokak No: 11/1

Eyüp Park AVM: Akşemsettin, Mustafa Kemal Bulvarı No: 8

Biz Cevahir AVM: Alibeyköy, Vardar Bulvarı No: 11

Çocuk şenlikleri aşağıdaki tarih ve saatlerde devam edecek:

ÇOCUK ŞENLİĞİ - VİALAND AVM - 15:00                              27.01.2024

ÇOCUK ŞENLİĞİ - EYÜPPARK AVM - 15:00           28.01.2024

ÇOCUK ŞENLİĞİ - BİZ CEVAHİR AVM - 15:00        3.02.2024

ÇOCUK ŞENLİĞİ - VİALAND AVM - 15:00                              4.02.2024

Editör: Seben Altav