QUYYU Hanımeli Balık

Göktürk’te kapılarını açan, Quyyu Hanımeli Balık’ın sıcak ve keyifli atmosferinde bir yandan birbirinden özel lezzetlerin tadına bakarken bir diğer yandan detaylarda gizli şık dekorasyonun zevkine varabilirsiniz.

QUYYU Hanımeli Balık
banner331

Karaburun Hanımeli Balık Restaurant adı ile sektöre uzun yıllar önce atılan firma, yıllardır kendilerini yalnız bırakmayan değerli ziyaretçilerinden öğrendikleri ve edindikleri deneyim doğrultusunda geliştirdikleri bu yeni konseptte modern balık ile klasik tatları bir araya getiriyor.


Selçuk Birinci’nin gerek işletmeci kişiliği gerekse şef olarak yıllara dayanan tecrübesi mimar Ali Türker’in ince zevkiyle olağanüstü bir boyut kazanmış. 


Kahvaltıdan akşam yemeğine, gün boyu yemek servisi sunan bu nadide mekan, damağınızda iz bırakacak klasikleri ve modern lezzetleri ile siz değerli misafirlerine adeta bir lezzet şöleni sunuyor. 


Tazeliğe ve estetiğe verilen önemi mekanın her noktasında hissedeceksiniz.


Mekana adını veren ‘kuyu’da pişen ‘Kuyu Kalkan’ dillere destan bir lezzet şöleni sunuyor. Kalkan balığı, özenle ayıklanıyor, kuyuda ağır ağır pişiriliyor. Suyuna ekmek bandırarak yemeye doyamayacağınız mekanın spesiyalin patenti Selçuk Bey tarafından alınmış olsa da bu sırrı keşfetmeye çalışanlar tarafından taklit edilmeye çalışılıyor ama tadı şefin elinin lezzetinden geldiği için ‘benzersiz’ olduğunu deneyimledikçe anlayacaksınız!

New Göktürk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER