İstanbul Yemekli Yat Turu Fiyatları

İstanbul boğaz turu dahil olmak üzere, firmaların özenli müşterileri için hazırlayacağı davetler, harika gün batımlarıyla bezenen mehtap turlarından, taleplerinize göre düzenlenen yemekli yat turu sizler için Yalı Kızı Yatçılık firması tarafından sağlanır.

İstanbul Yemekli Yat Turu Fiyatları

İstanbul boğaz turu dahil olmak üzere, firmaların özenli müşterileri için hazırlayacağı davetler, harika gün batımlarıyla bezenen mehtap turlarından, taleplerinize göre düzenlenen yemekli yat turu sizler için Yalı Kızı Yatçılık firması tarafından sağlanır. Geniş bir filo ile hizmetlerini sağlayan ve VIP yatı ile hizmette sağlayan şirket, her bir müşterisinin ihtiyacına göre hizmet verme politikasına sahip olmaktadır. Ayrıca sizleri boğazın serin sularında yüzebilmeniz adına özel yüzme turundan, teknede evlilik teklifi ve doğum günü partilerine kadar da çeşitli hizmetleri yat kiralama faaliyeti altında vermektedir.

Yat Kiralamada Yemek Olanağı ve Menü Alternatifleri

Her bir yemek olanağı sizlere çeşitli lezzet alternatifleriyle özel olarak hazırlanır. Taleplerinize göre düzenlenen menüler belirli kategoriler altında verilebildiği gibi özel isteklerinize göre de yat turu içerisine dahil edilebilir. Ramazan Menüsünden, güzel bir gün doğumunda yapılacak kahvaltı menüsüne, öğrenciler için hazırlanan menülerden, standart olan menüye ve lüks menülere kadar tümünü yalikizi.com sitesine giriş yaparak bulabilir siliniz. Site size yat turu ve alacağınız hizmetlerden, tüm merak edilenleri öğreneceğiniz destek ekiplerine kadar gerekli tüm yardımı sağlamaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER