Twitch canlı yayınları hakkında birçok bilgiyi Teknobiyom web adresinden alabilirsiniz. Canlı yayınlar içerisinde birçok garip olaylar yaşanmaktadır. Eğer bu yayınları izlemek için vaktiniz yoksa bu site aracılığı ile saniyeler içinde yayınlarda ne yaşandığını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sitede oyunlar hakkında bilgiler de verilmektedir.

Twitch platformu içerisinde yaşanan garip olaylar sonucunda ortaya farklı kelimeler çıkmaktadır. Bu kelimeler ileri süreçte de kullanılarak akıma neden olmaktadır. Son akım olan kelime ise kekw kelimesidir. Bu kelime Twitch platformunda izlenen bir video sonrasında ortaya çıkmış ve Instagram, Facebook ve Twitter gibi popüler platformlarda da kullanılmaya başlamıştır. Teknobiyom sitesinde kelime ile ilgili detaylı yazıya ulaşmanız mümkündür.

Kekw Kelimesi Nedir? Ne Anlama Gelir?

Twitch üzerinden canlı yayın yapan kişiler ile izleyiciler arasında farklı bir iletişim oluşmaktadır. Bu iletişim sonucunda da ortaya anlamı bilinmeyen kelimeler çıkabilir. Bu kelimelerin tamamına Teknobiyom web adresine girerek inceleyebilirsiniz. Peki son akım olan kekw ne demek?

Kekw kelimesi Youtube platformunda paylaşılan bir video sonucu ortaya çıkmıştır. Video içerisinde röportaj veren adamın aralıksız ve komik bir şekilde gülmesine kekw adı verilmiştir. Bunun sonucunda Twitch yayınlarında komik bir olay yaşandığında kekw kelimesi yazılarak durumun komik olduğu belirtilmektedir. Bu kelime sadece Twitch üzerinde kullanılmamıştır. Bir akım olarak birçok platformlarda kullanılmaya başlamıştır. Detaylı bilgi almak için Teknobiyom sitesini ziyaret edebilirsiniz.