İşte Dünya Üzerindeki En Muhteşem Restaurant!

Maldivler'de, kıyının 500 metre açığında ve yerin 6 metre altında yer alan etrafı camlarla çevrili, dekorasyonunda su altı temasından esinlenilmiş şık bir restoran var.

İşte Dünya Üzerindeki En Muhteşem Restaurant!

Maldivler'i ziyaret etmek için tonlarca neden bulunabilir. Ama onlar size yeterli gelmiyorsa, bu restaurant son vuruşu yapıp sizi ikna edecek. Lüks ve trend bir bistro ve restaurant olan bu mekanı diğer onlarca güzel  restaurantlardan ayıran bir özelliği var: Yerin 6 metre altında yer alması! Subsix isimli restaurant Niyama'daki Per Aquum'da yer alıyor. Balıklarla başbaşa yemek yemek nasıl olurdu merak ediyor musunuz? O zaman aşağıdaki fotoğraflara göz atın.

Eskiden bir gece kulübü olan mekan artık yerin 6 metre altındaki lüks bir restauranta dönüştürülmüş durumda. Restaurantının dekorunda doğal olarak suyun içinde olmasından esinlenilmiş.Restauranta ulaşmak isteyen müşterilerin, bir sürat botuyla kıyıdan 500 metre uzaklıktaki bu mekana gelip merdivenle yerin 3 kat altına inmeleri gerekiyor. Restaurantın ana bölümünde istiridyelerden esinilenmiş ve aydınlatma gün içerisinde denizin renk tonuna göre değişiyor. Ve tabi en önemlisi: manzara. Etrafı camla kaplı mekan, 90 mercan türünün yanısıra birçok farklı sualtı canlısını görmeye olanak tanıyor.
İnternet Medyası

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2015, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER