Apple iPhone 7 Plus Jet Black Kısa Sürede Tükendi

Bazı Reddit ve Twitter kullanıcılarının iddialarına göre Apple’ın yeni iPhone serisinde tanıttığı jet black rengi modelinin teslimat tarihi uzadı.

Apple iPhone 7 Plus Jet Black Kısa Sürede Tükendi
banner331

Apple ilk olarak ön sipariş ile satın alınan telefonların 16 Eylül tarihinde gönderileceğini açıklamıştı ancak sitede yer alan tahmini gönderim tarihi 3-4 hafta arasına çıktı.

Diğer Değişiklikler
Telefonlar 16 Eylül tarihi itibariyle perakende mağazalarında da yer alacak. iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin sitede yer alan gönderim tarihi bu durum Twitter‘da konuşulmaya başlayınca bir kez daha değişti ve 2-3 haftaya indirildi. Bu durumda 32GB iPhone 7 almak isteyen birinin telefonu yaklaşık olarak 28 Eylül tarihinde gönderilmiş olacak.

Yeni iPhone modelerinin Jet Black renk seçeneğinin üretimi bir miktar daha uzun sürüyor. Bu yüzden dolayı bu modelin tahmini teslimat tarihi diğer seçeneklere göre biraz daha uzun tutuluyor. Jet Black modelinin anodize ve ek cilalama süreçleri bu farka neden oluyor. Diğer taraftan telefon üzerinde yoğunlaşan büyük ilgi de bu modelin yetiştirilmesinde aksamalara neden olabiliyor.
 

İnternet Medyası

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2016, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER