Sizi vuranları polise söyleyemedin şerefsiz!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ekim Ayı Olağan Divan Kurulu'nda konuştu.

Sizi vuranları polise söyleyemedin şerefsiz!
banner331

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ekim Ayı Olağan Divan Kurulu'nda çarpıcı açıklamalar yaptı. 
Aziz Yıldırım, televizyon programlarında kendilerini eleştirenler için ağır açıklamalar yaparken, Yargıtay kararından önce başkanlığı kesinlikle bırakmayacağını tekrarladı. 
İşte Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamaları...
sizi vuranları ile ilgili görsel sonucu
"3 TANE AHLAKSIZ ŞEREFSİZ BENİ GÖNDEREMEZ"
İngiltere'de bağıranlar, Almanya'dan gelen ve daha önce bilet vermediğim insanlar. İstersem biletlerini keserim. 3 Temmuz olmasaydı FETÖ örgütü istediğini çoktan bu ülkede gerçekleştirmiş olacaktı. Yargıtay kararı sonrası bırakacağımı söyledim, verdiğim sözleri tuttum. Medyadaki 3 tane ahlaksız ve şerefsiz beni gönderemez. Yargıtay'dan her karar çıkabilir, ben tedirginim. Bu karar Fenerbahçe için maddi ve manevi anlamda önemlidir. Yargıtay'dan her karar çıkabilir, ben tedirginim. Bu karar Fenerbahçe için maddi ve manevi anlamda önemlidir.
2-3 TV her gece yayın yapıyor, sadece bizim için değil, diğer kulüpler için de. Bizlere hakaret ediyorlar. Biz seçimle geldik, seçimle gideriz. Bana aday olmasın diyorlar. Cumhurbaşkanı Tayyip Bey'e aday olma diyebilir misiniz?

AZİZ YILDIRIM'DAN ALİ ŞEN'E TEPKİ!
Ali Şen'e de söylüyorum, bundan sonra konuşmak istiyorsa buraya gelsin, vipgo.org burada konuşsun. Benim onursal başkanlık işim yok, Başım belada, derdim yargıtay.

TELEVİZYON PROGRAMLARI İÇİN AĞIR SÖZLER
Şerefsiz ahlaksızlar, her gece programlarda beni konuşuyor. TV'de içiyor bana konuşuyor. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorlar. FETÖ'cü patronlar, bu FETÖ'cüleri TV'ye çıkaramazlar. FETÖ'nün bankasından para alıp yalı alanlar hesap vermeli. Devlet bu evlere, yalılara el koymalı. Viski içip konuşuyorlar. Yanımıza gelince köpek gibi korkuyorlar. Çaycı, şoför müdür oldu, bize sallıyorlar. Gördüğüm her yerde istanbulekseni.com gereğini yaparım. Peşlerine düşerim haberleri olsun.
sizi vuranları aziz yıldırım ile ilgili görsel sonucu
"BUNDAN SONRA HEPSİYLE HESAPLAŞACAĞIM"
Bundan sonra bana sallayan herkesle hesaplaşacağım. Hukuksal olarak, başka türlü. Bizim de ailemiz var. Ben de ana baba aynen.org çocuğuyum. Artık başkanlıktan zevk almıyorum, artık bu iş eziyet. Çekilecek dert değil. Samimi düşüncem. Bir de hakaret üstüne hakaret. 

"SENİ VURANLARI POLİSE SÖYLEYEMEDİN ŞEREFSİZ"
Yargıtay kararı sonrası size karşı yüzüm varsa aday olurum. Kim varsa aday olsun. Ben hayatımı ortaya koydum. Bundan sonra medya patronlarını anlatacağım. Siz, sizi vuranları polise söylemediniz, siz bu kadar şerefsizsiniz.

"BAŞKAN ADAYI OLAN ERKEK GİBİ ÇIKSIN"
Başkan adayı olan çıksın erkek gibi adayım desin. Araya insan sokarak söylemesinler. Ben yargıtayın kararı Fenerbahçe lehine çıkmadan ayrılmam. Beni anca siz divan üyeleri gönderirsiniz.

"FUTBOL TAKIMI TOPARLANACAK, İNANIN BUNA"
Futbol takımı iyi değil diye bilir miyiz? Hoca da çok iyi, bunu söylüyorum. Herkes bu takım çok iyi diyordu. Türk futbol takımlarının Avrupa'da başarıları hep tesadüf olacak, devamlı başarı olmayacak. Fenerbahçe baskette ve voleybolda Avrupa'da marka, neden? Baskette bütçe 26 milyon euro. Efes ve Daçka'da iyi bütçeli. Fenerbahçe bu 26 milyonluk bütçeyi bozmazsa her sene Final-Four'da. Bayan baskette de 6-7 milyonluk bütçe var. Futbol takımı toparlanacak, buna inanın. Ama Avrupa ile arada uçurum var. Bunu oturup herkes konuşmalı. Futbolun bütçesi 300-500 milyon olursa Avrupa'da başarı tesadüf olmaz. Bu sadece Fenerbahçe için değil, herkes için böyle. Oyuncular iyi çocuklar, bir uyuşmazlık var, bunu aşarız. Bunlar Fenerbahçe'yi parçalamak istiyorlar. Türkiye'nin yaşamasında yine Fenerbahçe'nin payı varsa, yoksa bu ülke bitmişti. Yargıtay'ın kararı olumlu olsa, bunu bilsem şerefsizim bırakırım. Ama böyle yaparlarsa yine aday olurum, bırakmam.

"KENEDY'YE 9 MİLYON VEREMEDİK, CHELSEA ALDI"
Manchester United maçında ikinci golü atan 38 milyon poundluk transfer. Pogba 100 milyon. Basının şişirmesi yüzünden futbol ileri gitmiyor. Chelsea, Kenedy'yi 9 milyona aldı Brezilya'dan. Biz alamadık. Biz alsak basın para sokağa gitti diye yazacak.

"OBRADOVİC'İ BEN GETİRMEDİM Mİ?"
Baskete karışmıyormuşum. Obradovic'i ben getirmedim mi? Transfer yapılırken bana sorulmuyor mu? Bu medya Obradovic'e sallayacak durumda. 

İnternet Medyası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER