Galatasaray Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda

Galatasaray ile Lokomotiv Moskova arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi maçının henüz yayıncısı bulunmuyor.

Galatasaray Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda

beIN Sports'un yayınlaması beklenen mücadelelerle ilgili muamma var. Yayıncı kuruluş konuyla ilgili henüz bir bilgilendirme yapmadı. Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın değerinin çok yüksek olması sebebiyle TRT'nin de bu konuda devreye girmesi beklenmiyor.

Galatasaray ile Lokomotiv Moskovaarasında oynanacak Şampiyonlar Ligimaçının resmi yayıncısı henüz açıklanmadı. beIN Sports, daha önce Şampiyonlar Ligimaçlarını yayınlayacağını ifade ederken sonrasında herhangi bir bilgilendirme yapmadı.

Önceki günlerde LASK Linz-Beşiktaş ve Türkiye-Rusya maçlarındaki yayın krizinde devreye girerek sorunu çözen TRT'ninŞampiyonlar Ligi maç yayınlarının çok yüksek değerli olması sebebiyle bu süreçte geri planda durduğu belirtildi.

beIN Sports ise konuyla ilgili sessiz. Sezon sonunda ve yaz aylarında beIN Sports'un yayınlayacağı belirtilen Devler Ligi mücadeleleriyle ilgili yayın krizinin çözümü için sadece 1 günü bulunuyor.

Yarın saat 22.00'de başlayacak Galatasaray-Lokomotiv Moskova maçını yayınlayacağı resmen açıklanan uydu kanalları ise şöyle;

Arena Sport 2

beIN Sports MENA

BT Sports Extra 5

Super Sport 12 za

DAZN Canada

DAZN Deutsch

Virgin Media TV

Ziggo Sport Extra

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER