Fenerbahçe Çatalca Spor Okulu

Okulumuz FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’nün lisanslı Basketbol okuludur.

Fenerbahçe Çatalca Spor Okulu

Çatalca Fenerbahçe Basketbol Okulumuz FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NÜN lisanslı basketbol okuludur. Antrenman programlarımız ve metotlarımız FENERBAHÇE SK’ün belirlemiş olduğu sistem ile kendi antrenörlerimizin bilgi ve birikimleri ile birleştirerek değerli çocuklarımıza basketbol eğitimi vermek amacımızdır.19.08.2018 tarihinden itibaren ÇATALCA FENERBAHÇE BASKETBOL okulu olarak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu SPOR SALONUNDA 5 - 17 yaş arası tüm kız ve erkek çocuklarımız için hizmete başlamıştır.

Çatalca Fenerbahçe Basketbol Okulu olarak gençleri bağımsız, kendilerine güvenen, bireysel olarak ulaşabileceklerinden daha büyük hedefler için takım çalışmasının gereğini ve önemini anlayan, bu tip çalışmaya açık bireyler haline getirmek, onlara paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmanın önemini ve gücünü öğretmek öncelikli hedefimizdir.

Çocuk ve gençlere basketbol’un temel tekniklerini ve inceliklerini öğreterek spor yapabilecekleri, enerjilerini doğru yere yönlendirerek zihnen ve bedenen sağlıklı bireyler haline gelmelerini sağlayacak ortam sunmak hedeflerimizin arasındadır.


 

Adres :  Ferhatpaşa Mah. Kadri Duymaz Sk. No: 2 Çatalca / İstanbul  MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

Telefon : 0850 304 1907 

E-mail: fenerbahcecatalca@gmail.com

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER