Eyüpsultan'da Mini Golf şöleni

Eğitimin sadece dersliklerde değil her yerde olduğu prensibiyle öğrencilere hizmet veren SİMURG 5-25 Yaş Yaygın Eğitim Programı, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Eyüpsultan'da Mini Golf şöleni

Spor ve sporcuya her zaman büyük önem veren Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın vizyon programlarından biri olan SİMURG, TÜGVA Eyüpsultan ile birlikte ilçe genelinde bulunan çocuklarımız için verimli olacak bir çalışmaya imza attı.

Belediyemizin SİMURG Yaygın Eğitim Programı ve TÜGVA Eyüpsultan işbirliği ile yürütülen Mini Golf Festivalleri” Milli Eğitim Okullarında başladı.

BAŞKAN REMZİ AYDIN DA ÖĞRENCİLERE KATILDI

Her hafta bir okulda yapılan festivallerin ilk durağı Silahtarağa Ortaokulu oldu.

Bu kapsamda Silahtarağa Ortaokuluna ziyarette bulunan Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, öğrencilerle birlikte Golf oynayıp onlarla atış talimini gerçekleşti.

Bu hafta Şehit Murat Taş Ortaokulu'nda devam edecek olan “Mini Golf Festivali” önümüzdeki haftalarda Şehit Öğretmenler Ortaokulu ve Prof. Kaya Gürsel okullarında yapılacak.

“Mini Golf Festivali” programları kapsamında kasım ayı içerisinde 6000 öğrencinin mini golf eğitimi alması hedefleniyor.

MİNİ GOLF FESTİVALİ PROGRAM LİSTESİ

Eyüp Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER