Beyaz Futbol Yeni Sezonuna Özel Kutlama

Beyaz TV ekranlarında seyirci ile buluşan Beyaz Futbol programı 2018 - 2019 yeni sezonun açılışı özel pasta keserek kutladı

banner320

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Beyaz Futbolu 2018 - 2019 sezonu ilk programı dün akşam yayınlandı. Beyaz Futbol moderatörü Ertem ŞenerNew Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz'ın özel yaptırdığı pasta ile programı açtı. Pastayı Sinan Engin keserken ilk dilimi de Ahmet Çakar'a ikram etti.


Beyaz Futbol yeni sezonu için özel pasta hazırlatan New Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz, pasta önünde Beyaz Futbol moderatörü Ertem Şener ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Kenan Yılmaz yeni yayın döneminde Beyaz Futbol'a başarılar diledi. Ertem Şener, yeni yayın dönemi için hazırlanan bu özel pastayı canlı yayın esnasında Sinan Engin'e kestirdi. 


Beyaz Futbol program yapımcısı ve sunucu Ertem Şener, dün akşam yayınlanan programda New Göktürk Dergisi 23. Sayısı tanıtırken açılış için özenle pastayı hazırlayan Hande Aşçı'ya teşekkür etti.


Beyaz Futbol reytinglerde zirvede !
Beyaz Futbol yeni sezonun ilk programı reytinglerde en üst sırlarda yer aldı. Maç özeti olmadan futbol programı yayını yapan Beyaz Futbol, somera reyting sonuçlarında %6,24 izlenme oranı ile beşinci sırada yer aldı. Yayın hayatına başladığı günden bu yana hemen her gün izlenme oranlarının üstüne çıkan Beyaz TV'nin çok sevilen programı 'Beyaz Futbol' 12 Ağustos pazar günü ilk 5'te yerini alan program oldu.


Beyaz Futbol 2018 - 2019 sezonunda, haftanın nefes kesen tüm maçları, teknik direktör ve oyuncuların performansları, şampiyonluk yarışındaki son durum, futbol dünyasının duayenleri tarafından yorumlanıyor. Moderatörlüğünü ERTEM ŞENER'in yaptığı BEYAZ FUTBOL Cumartesi günleri 23:30'da SİNAN ENGİN ile; Pazar günleri ise yine aynı saatte AHMET ÇAKAR, SİNAN ENGİN, ABDÜLKERİM DURMAZ ve GÖKMEN ÖZDENAK’ın yorumlarıyla BEYAZ TV ekranlarında.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER