Rıza AKPOLAT’tan Beşiktaş için Daha İyi Bir Hayat

CHP İstanbul İl Başkanvekilliği görevinden geçtiğimiz günlerde istifa eden genç siyasetçi Rıza AKPOLAT Beşiktaş’tan belediye başkan aday adaylığı için dosyasını CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı’na başvurusunu coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirdi.

Rıza AKPOLAT’tan Beşiktaş için Daha İyi Bir Hayat

Adaylık açıklamasına eşi ve iki kızıyla gelen Rıza Akpolat konuşmasında Beşiktaş’a daha iyi bir hayat geçireceğinin taahhüdünü vererek başladı. İl ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra birçok partilinin, sivil toplum ve Çarşı grubu üyelerinin katıldığı adaylık açıklamasında Rıza Akpolat gençlik kollarından başlayan siyasi çalışmalarını anlatarak tecrübeli bir genç siyasetçi olduğunun vurgusunu yaptı.

Beşiktaş’ın Her Karış Sokağını Mustafa Kemal’in Gözleri Gibi Işıl Işıl Aydınlatacağız

Konuşmasında Beşiktaş’ı Avrupa’nın gözde kenti haline getireceklerini belirten Rıza Akpolat’ın konuşması açıklamaya katılanlar tarafından sık sık alkışlarla kesildi. Diğer belediye başkan aday adaylarına ve meclis üyesi aday adaylarına da başarılar dileyen AKPOLAT, aday kim olursa olsun partililik bilinciyle Beşiktaş’ın değerlerine değer katarak el ele omuz omuza mücadele verilmesi gerektiğini belirtti.

Beşiktaş’ı Cumhuriyet Halk Partisi’nin Değerleriyle Yöneteceğiz

Mustafa Kemal’in, İsmet İnönü’nün, Fevzi Çakmak’ın, Orhan Veli’nin Beşiktaşını daha çok değer katacağız diyen Rıza Akpolat, Beşiktaş’ı sosyal demokrasi, adalet, çağdaş normlarla ve kısacası CHP’nin değerleriyle yöneteceğini vurguladı.
New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2018, 12:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali boğa
Ali boğa - 4 ay Önce

Hahırlı olsun

SIRADAKİ HABER