MHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Serkan Cihan

Giresunlu ve Kemerburgaz'da yaşayan iş adamı Serkan Cihan Milliyetçi Hareket Partisinden İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu

MHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Serkan Cihan

''MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYIYIM''                         

Değerli Dostlarım ; 142 yıllık parlamento geleneğimizin, 95 yıllık Cumhuriyet tarihimizin, 72 yıllık çok partili siyaset hayatımızın en önemli seçimlerinden birisi 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacaktır. Türk milleti önümüzdeki beş yıllık süre zarfında demokratik ve milli görevini üstün bir fedakarlık ruhuyla ifa edecek vekillerini ve Cumhurbaşkanı’nı seçecektir.                               

Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran 2018 seçimlerine üzerinde çalışıp belirlediği iki ana stratejiyle katılacaktır.

Birinci olarak, Cumhurbaşkanı seçiminde adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.Sayın Erdoğan’ın tekraren Cumhurbaşkanı seçilmesi hususunda üstlendiğimiz sorumlulukların, aldığımız kararların gereği samimiyetle, gönül huzuruyla uygulanacak ve uygulatılacaktır.

İkinci stratejimiz ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin 27.Dönem Türkiye Büyük Millet Meclis’inde sayısal ve siyasal ağırlık olarak çok güçlü bir şekilde temsil edilmesini mutlak anlamda tesis ve temin etmektir.                          

Cumhur İttifakı Türkiye’nin kader seçimlerine mührünü vurup desteğini aldığı millet iradesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbalini pırıl pırıl aydınlatacaktır.Amacımızın özü, arayışımızın esası budur.24 Haziran’dan sonra; itibarlı istikbal, iradeli istiklal Cumhur İttifakıyla gelecektir.

24 Haziran’da Cumhuriyet’in istikbali, milletin istiklali oylanacaktır.Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi aziz milletimizin her ferdine anlatılacak, yeni sistemin özellik ve içerikleri tek tek paylaşılacaktır.

TBMM’de çok güçlü ve tarihi bir temsil ile yerini alması gereken parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir.

Unutulmasın ki, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri yeni bir sistem mimarisinin milat ve misakı olacaktır.

15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden kısa bir süre sonra, 7 Ağustos 2016’da Yenikapı’da bir ruh doğdu, Türkiye için yeni bir kapı açıldı. Daha sonra milletin aklıyla bir ittifak yapıldı. İşte bu nedenle “Cumhur ittifakı millet aklı”dır. 

Bu duygu ve düşüncelerle üyesi olmaktan onur ve şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinden İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adaylığı müracaatımı genel merkezimize yaptım.Siz değerli dostlarımın desteklerini bekliyorum.  

 “Cumhur İttifakı Millet Aklıdır “ Destek Sizden Sefer Bizden Zafer Allahındır, Selam ve Dua ile ;

MHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Serkan Cihan


Serkan Cihan Kimdir?
Eğitim

2O Temmuz 1977 İstanbul Eyüpsultan Doğumluyum , aslen Giresunluyum. İlkokulu Eyüpsultan Kemerburgaz İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra , orta okulu o dönem Topkapıda bulunan Özel Tercüman Lisesinde ardından liseyide Tozkoparanda yine aynı okulda Özel Tercüman Lisesinde tamamladım. Ankara Bilkent Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü kazanarak Ankaraya gittim , özel sebeplerden dolayı 2.sınıfta okulu bırakıp İstanbula dönerek iş hayatına babama yardımcı olmak için işe başladım.

İş Hayatı
20 yıldır kendi şirketlerimizde yönetici olarak çalışmaktayım, çevre temizlik , inşaat hafriyat gibi sektörlerde faaliyet göstermekteyiz, şirket merkezimiz İstanbul Eyüpsultandadır. Evliyim 3 çocuk babasıyım , 15 yıldır Giresun sivil toplum kuruluşlarında görev almaktayım,Giresunspor taraftarıyım ve maçları tribünde takip etmeye çalışıyorum.

Oğuz Türklerinin Üçoklar Kolundan Gök Hanın Soyundan Savaşçı Çepni Boylu Türk Oğlu Giresunluyum , İslam aleminin dördüncü kutsal mekanı Eyüp Sultan Camiinin bulunduğu Eyüpsultan İlçesindenim.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail ulusoy mindiz
Ismail ulusoy mindiz - 1 yıl Önce

Yasa baskanim

Ismail ulusoy mindiz
Ismail ulusoy mindiz - 1 yıl Önce

Yasa baskanim sen varolllll

SIRADAKİ HABER