Başrolü Olmayan Türk Filmi “Değiştir Bakalım!

Kadın, erkek ilişkisini farklı bir dille anlatan “Değiştir Bakalım!

Başrolü Olmayan Türk Filmi “Değiştir Bakalım!
banner331

Kadın, erkek ilişkisini farklı bir dille anlatan “Değiştir Bakalım!” başrolü olmaması, ana karakterlerin rolleri eşit paylaşması ve genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Senaryosu Nehir Aksu ve Hakan Göksu tarafından yazılan filmde Nilgün Kasapbaşoğlu, Güray Yalçın, Merve Altınkaya, Kadir Özdal, Tuğçe Karaoğlan, Seda Kement ve İnci Pars gibi önemli isimler yer alıyor.


Geçtiğimiz sezon "En Güzeli" filminde boy gösteren ve kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Güray Yalçın, 23 Aralık'ta yeni komedi filmi “Değiştir Bakalım!” ile beyaz perdeye geri dönüyor.

Bağımsız tiyatro ve kamera arkasında sanat yönetmenliğinden yapım koordinatörlüğüne pek çok alanda kendini kanıtladıktan sonra oyunculukta yıldızını parlatan Yalçın, yeni filmi ile adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Kendi halinde bir mahallede kaporta dükkânı sahibi Kenan karakterini canlandıran genç oyuncu, filmle ilgili en büyük şansının rol arkadaşı Merve Altınkaya ile arasındaki uyum olduğunu söylüyor ve sinemaseverlerin ailecek izleyebileceği "Değiştir Bakalım!" filminde yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2016, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER