Göktürk ASM Aile Hekimliğinde Randevu Dönemi

Geçtiğimiz yıl 1 Haziranda başlayan uygulamayla aile hekimleri artık hastalarına ileri tetkik için kardiyoloji, endokrinoloji, hematoloji gibi yan dal uzmanlıkları için randevu alabiliyor.

Göktürk ASM Aile Hekimliğinde Randevu Dönemi
banner320
 Aile hekimlerinin daha önce bir üst basamakta tetkik yapılmasını önerdiği hastalar, bunu kendi uğraşlarıyla yaptırıyordu. Bu hastalar randevularını kendileri alıyordu ama yan dal uzmanlıkları için randevu sistemi açık değildi. Ayrıca aile hekimlerinin yönlendirdikleri hastalar için geri dönüş alması, tetkik sonucunu ve reçeteyi görmesi de mümkün hale getirildi. Böylece hastaların aldığı sağlık hizmetinin kalitesi daha da arttı.

AİLE HEKİMİNE RANDEVUYLA GİDİLEBİLECEK
Hastaların aile hekimlerinden randevularını telefonla Alo 182 Çağrı Merkezi veya Göktürk ASM numarasını arayarak 0212 395 69 89, internet ortamında ise www.hastanerandevu. gov.tr/randevu adresinden, mobil cihazlarla ise Hastane Randevu Merkezi Mobil Uygulaması ile alabileceksiniz. Herhangi bir zorunluluk yok ama randevuyla gidilirse vatandaşlarımız beklemeden aile hekimine muayene olabilecekler. Göktürk ASM yeni modernizasyonu tamamlanan binasında hizmet veriyor. Toplamda bodrum ile birlikte 6 kattan oluşan Göktürk ASM sadece 1 ve 2. katlar sağlık hizmetinde kullanılıyor. Diğer üst katlar lojman olarak ASM harici personel miçin kullanılmaktadir. Bodrum kat ise depo olarak kullanılıyor. Göktürk ASM’de; 7 Aile Hekimliği Birimi bulunmaktadır. Kısaca 7 adet Sağlık Ocağı oluşturulmuştur. Her bireyin Sağlık Ocağı ayrıdır.Sağlık hizmetleri, aşılama bağışıklama, tanı ve tedavi hizmetleri, aile planlaması hizmetleri vs. verilmektedir. Her birim 1 doktor ve 1 sağlık personelinden oluşmaktadır. Danışmada 2 tıbbi sekreter ve temizlik için 3 adet hizmetli personel bulunmaktadır. 

1- 34.19.086 No’lu birim - Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Hemşire Elvan Yavru
2- 34.19.087 No’lu birim - Dr. Arzum Türkoğlu Moral Ebe Bağdegül Topuz
3- 34.19.088 No’lu birim - Dr. Ali Azılı Sağlık Memuru Burak Toprak
4- 34.19.089 No’lu birim - Dr. Zerrin Erikan Hemşire Dilek Sayğın
5- 34.19.090 No’lu birim - Dr. Bengi Tör Hemşire Yeliz Sarıgöz
6- 34.19.091 No’lu birim - Dr. Hasan Ak (Henüz yok)
7- 34.19.092 No'lu birim - Dr. Nebil Kadıoğlı Att Gülay Saatci

Ulaşım : Göktürk merkez mh.
Gül Sok. Göktürk – Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 395 69 89

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 08:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Barıs
Barıs - 1 yıl Önce

Neden bu kadar zor. Salık ocagına neden ulaşılamıyor.

gulcan
gulcan - 1 yıl Önce

neden ulasilabilir bir telefon numarasi bulmak bu kadar zor??

murat
murat - 3 yıl Önce

burası bugüne kadar gördüğüm açık ara en kötü sağlık merkezi.defalarca şikayet ettik değişen bişey yok hala.ne kimse kimseyle ilgileniyor ne telefonlara ulaşabiliyorsun. çocuğumuzun aşısı olacak gidiyoruz bi gidiyoruz aşı yok, bi gidiyoruz hemşire yok sürekli bir belirsizlik. başka sağlık ocaklarında aşıdan önce haber veriyorlar şu gün şu saatte gelin diye burda aramayı bırak biz bile kimseye ulaşamıyoruz .

adullah
adullah - 3 yıl Önce

telefonlara ulasılmıyor

SIRADAKİ HABER