Mutfak evin belki de en önemli yeri. Herkes için pişen yemekler. Kullanılan tabaklar bardaklar, bardaklar. Saklanılan yiyeceklerle evin en özen gösterilmesi gereken yeri. Özellikle kadınlar vaktinin büyük bir kısmını burada geçiriyor. Dolayısıyla buranın düzeni önemli. Mutfak tadilat yapılacaksa ilk olarak düzen sağlamaya yönelik düşünülmeli. Mutfak dolapları derin ve çok eşya almalı. Çünkü buradaki fazla eşya bütün düzeni bozuyor. Mutfak modelleri kimseye benzememeli çünkü artık müşterilerimiz tekdüze mutfak görmek istemiyor

 

Yeni Bir Mutfak Yaptırırken

Mutfak tadilat sırası geldiğinde özellikle kadınlarımız çok hevesle bizlere fikirler vermekte. Son derece modern mutfak modelleri kataloglarımızdan seçiliyor. Mutfak ölçüleri alınıyor. Mutfak dolapları rengi, deseni ve kulpları belirleniyor. Müşterilerimize sonsuz seçenek ve kalite garantisi verilerek montaj yapılıyor.

Her evin mutfak ölçüsü ayrı olduğu için ölçüler evlere özel alınıyor, özel olarak çiziliyor, her bir yer değerlendiriliyor ve en içinize sinen şekilde mutfağınız hazırlanıyor. Memnun kalmamanız durumunda memnuniyet sağlanana kadar birlikte çalışmalarımız devam ediyor. İster klasik isterseniz modern ve sıra dışı mutfaklarımızla, kişiye özel çizimler ve öneri tekliflerinizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

http://www.besiktasmutfak.com/