Taner Gök, İstanbul'da Canlı Müzik ona emanet

C. Kaan Şimşek yazdı . 10 Parmağında 10 marifet, başarılı Bir işletmeci Taner Gök yeni mekanı Club İstanbul Etiler

Taner Gök, İstanbul'da Canlı Müzik ona emanet
banner326

Istanbul gece hayatında tanınmış bir çok mekan da En alttan calismaya başladı zirveye gelene kadar. Arabesk müziğin en iyileri En yenileri en gençleri ile çalıştı. MEKAN işletmek zordur hele ki istanbul da. Taner Gök istanbul da Arabesk Müziğe anlam katan güç katan en iyi yerleri işletti ve halen işletiyor. Taner ile Çok Yoğun yada sıkı fıkı bir teşviki mesaimiz yok ama severiz birbirimizi Hatır şinas biridir olduğu gibi dürüst ve yalakalik huyu olmayan adam gibi adam biridir.. Istanbul da eski Vitrin Clup Şimdi ki adi Istanbul Clup adlı Gece kulübünü işletiyor şu sıralar..

Arabesk Müziğin Kalesi oldu Clup. Cengiz imren Murat Kurşun Erkam Aydar ve Daha bir çok isim Var Sahne alan ve Alacak.. 

Taner uzun yıllardır bu meslekte ve aynı tarz da bir sistem kurduğu cin isletmecilikte başarıya adım adım yükseldi. En iyi bildiği tarzda is yapıyor Canlı Müzik ten hiç vazgeçmedi..

Sanatçılar Mekan işletmesine ortak olduklarında bile Taner Gök ve Ekibi ile Transfer olmayı şart koştular.. Transfer Konusunda Bir çok mekâncı Taner Gök ile Çalışmak istiyor hala...

Helal Olsun Vallahi Helal Olsun.. Hem Başarılı bir ışletmeci hem çok iyi bir eş hem de mükkemmel bir baba..10 Parmağın da 10 Marifet Biri..

Başarın Daim Olsun Kardesim Yolun hep açık olsun...

Istanbul Clup
Rezervasyon : 0536 727 60 60 
Adres : Nispetiye Mah. İris Sk. No: 4 - Beşiktaş / İstanbul
 

Kaynak : http://www.sehrineniyileri.com/istanbulda-canli-muzik-ona-emanet-taner-gok--n174811/

İnternet Medyası

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 18:37
banner320
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER