Şahan Gökbakar eşi Selin Ortaçlı ve oğlu Deniz Efe ile tatilde Engin Altan'la karşılaştı

Şahan Gökbakar eşi Selin Ortaçlı ve oğlu Deniz Efe ile tatilde Engin Altan'la karşılaştı

2015 yılında sürpriz bir kararla Selin Ortaçlı ile Prag'da evlenen Şahan Gökbakar şu sıralar eşi ve oğlu Deniz Efe ile tatil yapıyor. Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşan ünlü komedyen son paylaşımıyla hayranlarını heyecanlandırdı.

Magazin 17.06.2016, 09:53 -->
Kısa süre önce baba olan Engin Altan Düzyatan ile ailecek tatil yapan Gökbakar, paylaşım yaparak şunları söyledi:

Babalar & Oğullar… Paşalar arabalarında şemsiye altında takılıyor, babalar yağmurun altında yürüyüp onları gezdiriyor. Bunu da mı görecektik Engin Altan Düzyatan?"
"Not: Benim evladıma ettiğiniz her duanın bin katı sizin olsun!"
Şahan Gökbakar 6 aylık oğlu Deniz Efe ile ilk tatilinin keyfini çıkarıyor. Sahilde kumlarla oynayan baba- oğulun bu keyifli anları Instagram'a da geçtiğimiz ay böyle yansımıştı. Gökbakar, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafa, "Baba oğul kumlarla oynadık... Allah tüm yavrularımızı bağışlasın…" yorumunu eklemişti.

2015 yılının sonlarına doğru oğlu Deniz Efe'yi kucağına alan Şahan, ilk babalık heyecanını yine sosyal medyadan takipçilerine duyurmuştu."Maşallah minik tavşanımla oturuyoruz.. Deniz Efe ile baba-oğul keyfi. Allah isteyen herkese nasip etsin. Yok böyle bir şey... Allah yavrularımızı kötülüklerden, kem gözlerden korusun.. Sevgimiz onları sarsın...Derken altını doldurdu :)) oooof be..."

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti de 2016 yılının Ocak ayında oğulları Emir'i kucaklarına almışlardı.

Kaynak: İnternet Medyası
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@