Müge Ökten iddialı geliyor!

Müge Ökten iddialı geliyor!

İlk Popstar Yarışması'nda "Küçük Sezen" olarak ünlenen ve daha önce ünlü şarkıcı Doğuş'un prodüktörlüğünü yaptığı 'Kim Mutlu Söyle' isimli şarkıyla adından söz ettiren Müge Ökten, 'Gitsin Yolla' isimli maxi single çalışmasıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Magazin 02.11.2017, 13:01

Müge Ökten'in yazdığı 'Ses Kes' şarkısının yanı sıra Yıldız Tilbe'nin 'Sevmeyeceğim' şarkısının coverının da bulunduğu albüm dijital platformlarda yerini aldı. 

Single'ın ilk video klibi, albümle aynı adı taşıyan ve albümün aranjörü Gökhan Doğanay'la Müge Ökten'in feat yaptığı 'Gitsin Yolla' şarkısına  çekilecek. 

Çocukluk yıllarından beri müziğin içinde olan ve Türkiye'nin önemli yarışmalarında yeteneğini sergileyen Ökten, şarkıcılığın yanı sıra müzik öğretmenliği de yapıyor.

Genç şarkıcı Müge Ökten, Lara Fabian hayranı çıktı. Geçtiğimiz gün İzmir’de bir mekanda sahne alan güzel şarkıcı, sahne arasında sevenlerine Lara Fabian hayranı olduğunu açıkladı.

Ökten, en büyük hayalinin Belçikalı şarkıcı ile aynı sahneyi paylaşmak ve onunla düet yapmak olduğunu belirtti. Lara Fabian’ı örnek alarak yaşamını sürdürdüğünü ifade eden Ökten, "Lara Fabian iyi bir sanatçı ve iyi bir insan, uzun yıllardan beri kendisini hayranlıkla takip ediyorum.

En büyük hayalim onunla tanışmak ve aynı projede yer almak. İnşallah bu dileğim bir gün gerçek olur" dedi.

Kaynak: DHA
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@