Aydın Kurtoğlu'ndan yepyeni bir şarkı: ''olay ne''

Son yılların dikkat çeken ve sevilen isimlerinden Aydın Kurtoğlu, ‘’Olay Ne’’ isimli yepyeni projesini sevenleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Aydın Kurtoğlu'ndan yepyeni bir şarkı: ''olay ne''
banner320

Müzikal kariyeri açıdan farklı tarz ve ögeleri geçmişe dönük bir görsel konseptle buluşturan başarılı sanatçı, funk öğelerin bulunduğu eğlenceli soundu ve ilgi çekici sözleri ile hayranlarına büyük bir sürpriz yaşatacak.

FUNKY VE RETRO AYDIN KURTOĞLU
70’lerin sonu 80’lerin başında geçen iki polis arkadaşın hikayesine odaklanan klipte, Amerikan filmlerini aratmayacak aksiyon dolu sahneler işleniyor.

Aydın Kurtoğlu ve Murat Joker’in kötü adamlara karşı başlattığı macera dolu mücadele, kızları kötü adamlardan kurtarırken eğlenceli ve komik sahnelerle sona eriyor.
Enerjik, özgün ve dinamik haliyle ilk dinleyişte dinleyiciyi yakalayan Aydın Kurtoğlu'nun yeni şarkısının sözleri, aynı zamanda klibin yönetmenliğini de üstlenen Murat Joker'e, müziği Aydın Kurtoğlu ve Orçun Kurtoğlu'na ait. Düzenlemesinde Serkan Balkan ve masteringde Emre Kıral ile çalışan Aydın Kurtoğlu'na şarkının rap kısımlarında Murat Joker eşlik ediyor.

Aydın Kurtoğlu'nun yepyeni şarkısı ''Olay Ne'' 1 Şubat tarihinde DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi - Kenan Yılmaz

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER