AÇELYA ELMAS SEVABIN HAZIR MI?

DNZ PRODUCTION’DAN YEPYENİ SES AÇELYA ELMAS

AÇELYA ELMAS SEVABIN HAZIR MI?

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarında 2 sene opera ve 4 sene müzikal okuyan Açelya Elmas, müzik eğitimi almasına rağmen profesyonel kariyerine ilk olarak oyunculukla başladı. Deli Yürek, Eyvah Babam, Nisan Yağmuru, Kurşun Yarası, Ihlamurlar Altında, Lale Devri ve son olarak Karagül dizilerinde, ayrıca Kanımdaki Barut, Romantik, Kedi Özledi, Su ve Ateş sinema filmlerinde oynayan Açelya Elmas, oyunculuk dışında nisantasi artık müzik dünyasında da etkileyici sesiyle var olmaya hazırlanıyor.

Sözleri Gökhan Şahin’e, beste ve aranjesi Nida Şan’a ait olan “Sevabın Hazır Mı” adlı duygusal aşk şarkısında Açelya Elmas hüzünlü ses rengiyle çok etkileyecek. DNZ Production etiketiyle ve Ercan Deniz prodüktörlüğünde tüm dijital platformlardaki yerini alan ayrılık bostanci şarkısının klibi önümüzdeki günlerde müzik kanallarındaki yerini alacak.

Aynı zamanda Açelya Elmas’ın “Sevabın Hazır Mı” adlı duygusal aşk şarkısı, 18 Kasım’da anadolu yakasi vizyona girecek olan Özcan Deniz’in “İkinci Şans” adlı yepyeni sinema filminin de soundtrack şarkısı oldu. 
 

New Göktürk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER