Isınma etkisi sayesinde cilt üzerinde görülen sarkma ve gevşemelerin ortadan kalkmasına yardımcı olan Lida Jel aynı zamanda vücudun daha taze görünmesini sağlar. Jel formunda kolay bir sürüme sahip olan ürün, düzenli kullanımda kısa sürede gözle görülür farklar oluşturur. Günde iki kez kullanılması önerilen Lida Jel sıkılaştırma jeli aynı zamanda doku üzerinde oluşmuş portakal kabuğu görüntüsünün de ortadan kalkmasına yardımcı olur. Deri altında oluşan ve ciltte kendini girinti çıkıntı ile belli eden selülitler kilolu olmayan bireylerde dahi oluşabilir. Lida Jel, selülit görünümü en aza indirerek cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesini destekler. Bu kremi uygulayarak problemli bölgedeki ölü derilerden kurtulunur.

Lida Jel’un Sıkılaşmayı Sağlayan İçeriği

Lida Jel ürünleri tek bir kremde farklı problemlerin ortadan kalkması sağlandığı için tercih sebebidir. Bu ürünler bir yandan sıkılaşmanızı sağlarken diğer yandan deri altıdaki yağ tabakalarının kasa dönüşmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan biberiye yağı sayesinde kan dolaşımı desteklenerek hücreler harekete geçer. Bu durum da selülit görünümünün azalmasında etki gösterir. Lida selülit kremi ile deri altınızdaki hücrelerin tedavisi yapılır. Lida Jel kremler sıkılaştırıcı etkisini içerisinde bulunan Carnitine, Panthenol gibi bileşenlerinden alır. Krem ve jel form ile üretilen ürünler cilt hücrelerini yenileyerek yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkmasına katkı sağlar. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan doğal etkenler ürünlerin kullanımı da son derece basit hale getirir. Cilt yüzeyine temiz ellerle yedirilerek içeriğin tedavi etme süreci desteklenir.

Lida Jel Kullanım Önerileri

Kapaklı ambalajı sayesinde saklama kolay olan ürün istenildiğinde açılıp kullanılır. Selülit, sarkma gibi problemlerin tedavisini destekleyen ürünü kullanmak için basit kurallara uymak gerekir:

• Vücuda uygulanmadan önce uygulanacak bölüm temizlenmelidir.

• Kutu içerisinden Lida kremi alırken eldiven kullanılması içeriğin temiz kalması adına önemlidir. Eğer eldiven kullanılmayacaksa ellerin de önceden hijyeninin sağlanması gerekir.

• Lida Jeli, ihtiyaç duyulan bölgeye nazik dairesel hareketlerle sürülmelidir. 

• Yapışma ve bulaşma riski olmadığı için kremleri sürdükten sonra bölgeye fazla temas etmeyecek şekilde giysiler tekrar giyilebilir.

• Ürün kullanımına göz ve açık yaralara gelmemesi sağlanmalıdır. 

• 15-30 dakika arasında etkisini göstermeye başlayan Lida Jel’i

rutubetsiz bir alanda muhafaza etmek gereklidir.