MİNE AYMAN

2017 OCAK AYI ASTROLOJİ

MİNE AYMAN
banner331

Merhaba, 2017 yılının hepimize daha fazla huzur ve keyif getirmesini diliyorum. Her yılın ilk günlerinde olduğu gibi bu yıla da başlarken birçok yeni karar aldık ve belki de çok önemli başlangıçlar için kendimizi hazır hissediyoruz. Karar almak yapmanın yarısı ama zamanlama aldığımız karardan çok daha önemli ve etkili olabilir. Yeni yılın bu ilk yarısında sizi aldığınız kararları uygulamaya geçme konusunda uyarmak istiyorum çünkü 2017 yılına Oğlak burcunda gerileyen Merkür’ün etkisiyle aslında çok da rahat bir şekilde başlayamayabiliriz. Kafamız karışık olabilir ve aklımız eski birinde ya da eski bir konuda kalmış olabilir. Merkür gerileme zamanları kendimizle ilgili iç gözlem yapmak ve sorun yaşadığımız her kimse onunla hesaplaşmak için çok doğru zamanlardır. 7 Ocak 2017’ye kadar sürecek olan bu dönemde her şeyi ağırdan almak faydalı olacaktır. Eski bir sevgili ya da dost eğer yarım kalmış bir konu varsa bu dönemde karşımıza yeniden çıkabilir. Yine bu dönemde eski bir sorunla yeniden karşılaşabilirsiniz ve bu sefer soruna kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Eğer yeni bir işe ya da ilişkiye başlamayı planlıyorsanız, yeni bir otomobil ya da bilgisayar almayı düşünüyorsanız sorun yaşamamak ve pişman olmamak için 10 Ocak’a kadar beklemenizi tavsiye ediyorum. 3 Ocak itibariyle Balık burcunda ilerlemeye başlayacak olan aşk gezegeni Venüs, özellikle burcu ya da yükseleni Balık, Başak, Akrep ve Yengeç olanların hem şansını hem de çekiciliğini arttırabilir. 3 Şubat’a kadar Balık burcunda ilerleyecek olan Venüs, aşk hayatımızı canlandırabilir ve daha romantik olmamızı sağlayabilir. Eğer yalnızsak bu ay aşık olabilir, kendimizi yoğun bir ilişkinin içinde bulabilir, sevdiğimiz kişi için jestlerve fedakarlıklar yapabiliriz. 28 Ocak itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak olan Mars enerjimizi ve cesaretimizi arttırabilir. Yeni başlangıç yapmak ve önemli bir girişimde bulunmak için bu tarihi beklemek daha faydalı olabilir. Mars Koç burcunda ilerlerken özellikle burcu ya da yükseleni Koç, Terazi, Yay, Aslan ve Akrep olanların enerjisi ve çekiciliği çok artabilir. 2017 yılı boyunca Yay burcunda ilerlemeye devam edecek olan disiplin gezegeni Satürn, özellikle burcu ya da yükseleni Yay, İkizler, Başak ve Balık olanların hayatlarına bu yıl çok önemli sorumluluklar getirebilir. 10 Ekim’e kadar Terazi burcunda ilerleyecek olan bolluk ve şans gezegeni Jüpiter özellikle burcu ya da yükseleni Terazi, Koç, İkizler ve Kova olanlara şans ve yeni fırsatlar getirebilir. 10 Ekim itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak olan Jüpiter’le birlik 2017 yılının son aylarını en şanslı geçirecek olan burçlar Akrep, Boğa, Yengeç ve Balık burçları olabilir. Beklentilerinizin karşılanacağı ve hayallerinizin gerçek olacağı özel bir yıl yaşamanızı diliyorum.

KOÇ: Eski bir konu hakkında uzun konuşmalar yapmak zorunda kalabilir ve durumdan çok sıkılabilirsiniz. Eskiden çalıştığınız bir iş yeriyle yolunuz yeniden kesişebilir ve tekrar anlaşma yapabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir ve gerekli tedavilere başlayabilirsiniz.

BOĞA: Kendinizi yepyeni bir heyecanın içinde bulabilir ve sevdiğiniz kişiyle çok özel zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni bir görev alabilir ve bu yeni sorumlulukla birlikte iş yoğunluğunuz artabilir. Keyifli ve huzurlu günler yaşayıp ruhsal olarak rahatlama yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Sizden hoşlanan yeni birini öğrenebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Bu kişi kafanızı çok karıştırabilir. Artan masraflardan bunalabilir ve ek bir iş yapmaya karar verebilirsiniz. Soğuk algınlığına karşı dikkatli olmalısınız, burun tıkanıklığı yaşayabilir ve nefes almakta zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ: Bu ay sevdiğiniz kişi size bir sürpriz yapabilir ve söyleyecekleri ile çok heyecanlanabilirsiniz. Biriken işlerle yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir rahatsızlığınız varsa bu hafta hızlı bir şekilde iyileşebilirsiniz, enerjiniz artabilir.

ASLAN: Sevdiğiniz kişiyi etkilemek için bir sürpriz yapabilir ve bunun için harcama yapabilirsiniz. Bu ay ihmal ettiğiniz işinizle yoğun bir şekilde ilgilenebilir ve birçok toplantıya katılmak zorunda kalabilirsiniz. Alerjik durumlarla ve zehirlenmelerle karşılaşmamak için yediklerinize dikkat etmeniz gerekebilir.

BAŞAK: Uzun zamandır yalnızsanız ve istediğiniz gibi biriyle karşılaşamıyorsanız bu ay sizi çok etkileyecek kişi karşınıza çıkabilir. İşinizle ilgili yeni bir teklif alabilir ve terfi edebilirsiniz. Çevrenizdeki herkes başarınızı konuşabilir. Sindirim sisteminizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz, beslenmenize dikkat etmeniz ve bol bol su içmeniz faydalı olacaktır.

TERAZİ: Uzun zamandır sorun yaşadığınız kişiyle aranızı düzeltmek için doğru adımı atabilirsiniz. Yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir ve büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Cildinizle ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz, ihmal etmemelisiniz.

AKREP: Uzun zamandır hayalini kurduğunuz aşka kavuşabilir ve sevgilinizle harika bir başlangıç yapabilirsiniz. İşinizde başarılarınızla konuşabilir, bu ay yepyeni bir teklifle ödüllendirilebilirsiniz. Hem ruhsal hem de bedensel olarak gevşeme yaşayabilir, kendinizi tam anlamıyla dinlendirebilirsiniz.

YAY: Birlikte olduğunuz kişiyi sinirlendirebilir ve kopma noktasına getirebilirsiniz! İş hayatınıza yoğunlaşmakta zorlanabilirsiniz, konsantrasyon eksikliğine ve tembelliğe dikkat. Ruhsal olarak kendinizi bitkin hissedebilir ve iç dünyanıza dönüş yapabilirsiniz, yalnız kalıp kafa dinlemeniz iyi gelebilir.

OĞLAK: Gizli bir aşığınız ortaya çıkabilir ve kafanızı karıştırabilir. Yeni bir eğitim için hazırlık yapabilir, araştırmalarınızı arttırabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir ve kendinizle ilgili yeni bir şey öğrenebilirsiniz.

KOVA: Var olan ilişkinizden sıkılabilir ve artık sonlandırmak isteyebilirsiniz. Yeni bir oluşumun içinde olabilir ve fikirlerinizle insanlara yön verebilirsiniz. Yüksek tansiyon sorunu yaşayabilirsiniz, aşırı stres ve heyecana karşı dikkatli olmalısınız.

BALIK: Ciddi bir ilişki isteyebilir ve bu konuda önemli bir adım atabilirsiniz. Sermayenizi iyi bir işe yatırabilir ve kazanç elde edebilirsiniz, maddi konularda şanslı olabilirsiniz. Ağır sporlara karşı dikkatli olmalısınız, sakatlanma riskiniz olabilir.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2017, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER