Game of Thrones'dan sürpriz kareler ortaya çıktı

Tüm dünyada hayranlarının 25 Nisan için gün saydığı Game of Thrones'un yeni sezonundan ilk fotoğraflar yayınlandı. Fotoğraflarda yeni sezona dair pek çok ipucu bulunuyor.

Game of Thrones'dan sürpriz kareler ortaya çıktı
banner326
Yeni sezonun ilk bölümü 25 Nisan'da yayınlanacak dizinin yapımcı şirketi HBO, çekimlere ait görüntüler yayınladı.
Böylece son sezonda gizemini koruyan bazı konular ilk bölüm yayınlanmadan açıklığa kavuştu.Dizinin takipçileri son bölümde kalenin surlarından atlayan Sansa Stark ile Theon Greyjoy'a ne olduğunu tartışıyordu. Hayranların bir kısmı karakterlerin öldüğünü düşünüyordu. Basında yer alan fotoğraflardan ikilinin hâlen hayatta olduğu anlaşılıyor.Yine diziyi izleyenlerin en sevdiği karakterlerden biri olan ve son bölümde Dothrakiler tarafından etrafı sarılı halde bıraktığımız Khaleesi'nin elleri bağlı bir fotoğrafı da bulunuyor.Bran Stark karakterini canlandıran Isaac Hempstead Wright'ın oldukça büyüdüğü görülüyor.PEKİ YA JON SNOW?
Tüm bu ipuçlarına rağmen herkesin merak ettiği "Jon Snow öldü mü? Yeni sezonda olacak mı?" sorularının yanıtı yine cevapsız kaldı. Zira basına verilen 23 kare arasında Kit Harrington'ın canlandırdığı Jon Snow karakteri yer almıyor. 

İnternet Medyası

banner320
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327