Köpeğinizin sağlığı ve bakımı sizin için çok önemli olduğundan dolayı, köpeğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeniz adına Biaylık tarafından köpeğiniz için aylık kutu abonelikleri hazırlanmıştır. Onların bakımı ve beslenmesi için gerekli olan tüm malzemeler paketlerin içerisinde yer almaktadır. Bunların her biri sizlere indirimli fiyatlardan sunulmakta olup, bu sayede alışverişleriniz daha da avantajlı hale getirilmektedir. Abonelik oluşturduğunuz paket aylık olarak adresinize teslim edilmekte ve bunun için sizden ekstra bir ödeme talep edilmemektedir. Üstelik abonelik bilgilerinizde her ay güncelleme yapmanıza da gerek yoktur. On iki ay boyunca siparişleriniz siz iptal etmediğiniz ya da değiştirmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Böylece boş kalan zamanınızı sevdiğiniz işlere ya d kişilere ayırabilir, köpeğinizle daha fazla sağlıklı zaman geçirebilirsiniz.

Köpek Sahipleri için Kutu Aboneliği Fırsatı

Köpeğinizin sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için ona her zaman en kaliteli ve güvenilir mamaları vermelisiniz. Bunun için her ay gidip market market gezmek yerine aylık kutu aboneliğinden yararlanabilirsiniz. Köpeğiniz için aylık kutu paketlerinden birini seçtiğinizde onun damak tadına uygun mamaların adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle paketler içerisinde bulunan Proplan Medium Adult kuzu etli köpek maması köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirecek ve sindirimini destekleyecektir. Mamanın içinde bulunan pirinç ve kuzu eti besin değerini artırdığından dolayı köpeğinizin gelişimine katkıda bulunacaktır. Bu ürün için yapacağınız abonelik ile markası ya da içeriği belli olmayan ürünler alma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Köpeğiniz için Kutu Aboneliği Çeşitleri

Biaylık tarafından indirimli ve kaliteli malzemelerle hazırlanan köpeğiniz için aylık kutu çeşitlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Bunlar arasında özellikle köpek hobi ve bakım paketi yoğun ilgi görmektedir. Bu paket içerisinde bir kutu üç rulo köpek dışkı poşeti, bir adet ayın sürpriz ürünü, köpek ödül kemiği çeşitleri ve bir paket Profine köpek ödül maması çeşitleri yer almaktadır. Bunu almak istediğinizde köpeğinizin kilosunu seçmelisiniz. Böylece ona en uygun ürün grubu gönderilecektir. Oluşturacağınız sipariş, sipariş gününüzü izleyen ilk perşembe günü adresinize teslim edilecektir. Bu sayede köpeğinizi her ay farklı ürünlerle tanıştırabilir ve Biaylık sayesinde ihtiyaçlarını aksatmadan giderebilirsiniz.